Футзал - 25-01-2010, 04:01 - sasa 46

Хто більше заб\’є

Кременчук. Першість мІста

12-й тур перехідної ліги можна розділити на дві рівні частини. У чотирьох матчах зустрічались турнірні сусіди, а в інших чотирьох на майданчик виходили команди, які знаходяться на різних полюсах таблиці. Перша четвірка влаштувала змагання, хто заб\’є більше, беззаперечну перемогу в них святкував \»Водоканал\» (Зав\’ялов, Гавренков, Криворучко — по 3, Матірний, Ладика — по 2). Друге місце за \»Інтербудом\» (Явник-7, Розка-2). Третє — за \»Екоенерго\» (Валєєв-4). Замкнув четвірку \»Гірник\» (Лапочкін, Башаков, Матяш — по 2). Ті глядачі, які запізнились на перші 15 хвилин гри \»Нафтовик\» — \»Штурм\», нічого не втратили. І хоча далі справи пішли веселіше, сама гра розчарувала. Такого безвольного \»Штурму\» давно не бачили — 8:3 (Синьков — 3, Крівченко, Бугай — по 2). Натомість у грі КВБЗ — \»Кременчуцькі колеса\» все вирішилось у перші десять хвилин — 4:1 (Крупенко — 3). Незважаючи на рахунок 5:2, перевага \»Динамо\» над \»Мегаметом\»  не була беззаперечною. Забий Коновальчук після пасу Никитенка, можливо, гра пішла б за іншим сценарієм. А так Сергій Коннов організував перший гол \»Динамо\», віддавши ідеальну передачу Антону Диндікову. \»Приклав ногу\» Коннов і до двох наступних голів. Трьохходівку Коннов — Мірко завершив Олександр Диндіков. І третій м\’яч у ворота Юрія Чумака Сашко забивав після передачі Сергія. На 17-й хвилині \»Мегамет\» нарешті забив, розіграш кутового завершив Олександр Поляков. До перерви \»Динамо\» забивало ще двічі. Дубль робить Антон Диндіков, Коннов — Диндіков — Мірко, і знову гол — 5:1. \»Мегамет\» не здається. Никитенко головою зі своєї половини пасує на Коновальчука, Володимир, знаходячись спиною до воріт, катить на Полякова, і Олександр забиває свій другий м\’яч у грі — 2:5. До закінчення матчу Поляков ще двічі міг змінити рахунок, але м\’яч уперто не хотів влучати в ворота.

Попередній етап, 1-2 ліга
Інтербуд — Сокіл — 11:3; Нафтовик — Штурм — 8:3; Мегамет — Динамо — 2:5; КВБЗ — Крем.колеса — 4:1; Університет — Білий Орел — Електроцентр — 3:3; Арсенал — Екоенерго — 3:9; Ковен — Водоканал — 2:20; Інтеравто — Гірник —2:7.
Становище лідерів:
Інтербуд — 31, Водоканал, Екоенерго — 30, Гірник, Динамо — 27
Бомбардир: Явник (Інтербуд) — 24.

Третя ліга
Трансгаз — Дружба — 2:5; Тайга — Доктор Айболіт — 3:5; Лукас — Нафтохімік-18:1; Факел — В.Кринки — 3:8; Нафтовик (В) — Джей Ті Ай — 3:3; Вертоліт — Стріт — 7:8.
Лукас — 32, Доктор Айболіт — 29, Дружба — 23, В.Кринки, Нафтовик (В) — 22.
Бомбардир: Останець (Великі Кринки) — 37.

Четверта ліга
ВПУ-7 — Пед.училище  — 2:10; Білайн — Вагонник — 6:4; НПС — Техвуглець -6:1; Кремойл — Нафтосервіс — 2:4; Імпульс — Кристал — 0:0; Експерайс — Металург — 4:9.
НПС — 33, Кристал, Нафтосервіс — 25, Вагонник, Металург ПМГ — 23.
Бомбардир: Мороз (Кристал) — 31.

Пята ліга
ФК Глобино — Люкс — 7:3; Джерело Дніпра — Златопиль — +:-; Платекс —  Молодіжний парламент — 5:8;  Кремінь-96 — Динамо-2 — 3:9;  Денвер — Круг -4:10; Драйв — Кайзер -2:8; Патріот — Новатор -2:16; Нафтопром — Прем\’єра -3:4; Круг — Джерело Дніпра — 2:6.
Джерело Дніпра — 36, Новатор — 33, Глобино — 30, Динамо-2 — 27, Златопиль — 26.