Футзал - 25-01-2010, 04:01 - sasa 239

Хто більше заб\’є

Кременчук. Першість мІста

12-й тур перехідної ліги можна розділити на дві рівні частини. У чотирьох матчах зустрічались турнірні сусіди, а в інших чотирьох на майданчик виходили команди, які знаходяться на різних полюсах таблиці. Перша четвірка влаштувала змагання, хто заб\’є більше, беззаперечну перемогу в них святкував \”Водоканал\” (Зав\’ялов, Гавренков, Криворучко – по 3, Матірний, Ладика – по 2). Друге місце за \”Інтербудом\” (Явник-7, Розка-2). Третє – за \”Екоенерго\” (Валєєв-4). Замкнув четвірку \”Гірник\” (Лапочкін, Башаков, Матяш – по 2). Ті глядачі, які запізнились на перші 15 хвилин гри \”Нафтовик\” – \”Штурм\”, нічого не втратили. І хоча далі справи пішли веселіше, сама гра розчарувала. Такого безвольного \”Штурму\” давно не бачили – 8:3 (Синьков – 3, Крівченко, Бугай – по 2). Натомість у грі КВБЗ – \”Кременчуцькі колеса\” все вирішилось у перші десять хвилин – 4:1 (Крупенко – 3). Незважаючи на рахунок 5:2, перевага \”Динамо\” над \”Мегаметом\”  не була беззаперечною. Забий Коновальчук після пасу Никитенка, можливо, гра пішла б за іншим сценарієм. А так Сергій Коннов організував перший гол \”Динамо\”, віддавши ідеальну передачу Антону Диндікову. \”Приклав ногу\” Коннов і до двох наступних голів. Трьохходівку Коннов – Мірко завершив Олександр Диндіков. І третій м\’яч у ворота Юрія Чумака Сашко забивав після передачі Сергія. На 17-й хвилині \”Мегамет\” нарешті забив, розіграш кутового завершив Олександр Поляков. До перерви \”Динамо\” забивало ще двічі. Дубль робить Антон Диндіков, Коннов – Диндіков – Мірко, і знову гол – 5:1. \”Мегамет\” не здається. Никитенко головою зі своєї половини пасує на Коновальчука, Володимир, знаходячись спиною до воріт, катить на Полякова, і Олександр забиває свій другий м\’яч у грі – 2:5. До закінчення матчу Поляков ще двічі міг змінити рахунок, але м\’яч уперто не хотів влучати в ворота.

Попередній етап, 1-2 ліга
Інтербуд – Сокіл – 11:3; Нафтовик – Штурм – 8:3; Мегамет – Динамо – 2:5; КВБЗ – Крем.колеса – 4:1; Університет – Білий Орел – Електроцентр – 3:3; Арсенал – Екоенерго – 3:9; Ковен – Водоканал – 2:20; Інтеравто – Гірник –2:7.
Становище лідерів:
Інтербуд – 31, Водоканал, Екоенерго – 30, Гірник, Динамо – 27
Бомбардир: Явник (Інтербуд) – 24.

Третя ліга
Трансгаз – Дружба – 2:5; Тайга – Доктор Айболіт – 3:5; Лукас – Нафтохімік-18:1; Факел – В.Кринки – 3:8; Нафтовик (В) – Джей Ті Ай – 3:3; Вертоліт – Стріт – 7:8.
Лукас – 32, Доктор Айболіт – 29, Дружба – 23, В.Кринки, Нафтовик (В) – 22.
Бомбардир: Останець (Великі Кринки) – 37.

Четверта ліга
ВПУ-7 – Пед.училище  – 2:10; Білайн – Вагонник – 6:4; НПС – Техвуглець -6:1; Кремойл – Нафтосервіс – 2:4; Імпульс – Кристал – 0:0; Експерайс – Металург – 4:9.
НПС – 33, Кристал, Нафтосервіс – 25, Вагонник, Металург ПМГ – 23.
Бомбардир: Мороз (Кристал) – 31.

Пята ліга
ФК Глобино – Люкс – 7:3; Джерело Дніпра – Златопиль – +:-; Платекс –  Молодіжний парламент – 5:8;  Кремінь-96 – Динамо-2 – 3:9;  Денвер – Круг -4:10; Драйв – Кайзер -2:8; Патріот – Новатор -2:16; Нафтопром – Прем\’єра -3:4; Круг – Джерело Дніпра – 2:6.
Джерело Дніпра – 36, Новатор – 33, Глобино – 30, Динамо-2 – 27, Златопиль – 26.