Аматори - 21-06-2010, 03:06 - sasa 22

Хто зупинить \”Авангард\”?

Хто зупинить \”Авангард\”?

19  червня  на  футбольних  полях  Кобеляччини відбулися  матчі 9  туру чемпіонату  та  першості  Кобеляцького  району  з  футболу,  де  було  зафіксовано  такі  результати: 

Перша ліга
\”Авангард\” Жуки – \”Спарта\” Білики  4:2,   Красне – Дашківка  4:1, \”Динамо\” Кобеляки – \”Колос\” Павлівка  0:0,  \”Лан\” Шенгури – \”Спартак\” Рибалки  2:2,  \”Бутенки-1\” – \”Дніпро\” Світлогірське  3:0,  \”Спарта\” Лутовинівка – Др. Гребля  5:1;

Друга  ліга
\”Оріль\” Канави – Василівка  4:2,  \”Нива\” Бродщина – \”Бутенки-2\”  2:3,  Радянське – \”Араг\” Чорбівка  6:3,  Кірове – Котовське 5:0,  Орлик – \”Будекспрес\” Кобеляки 2:2.


Турнірна таблиця  (І  ліга)  
        Команда            І    В    Н    П    М        О
1    „Авангард” (с. Жуки)        9    9    0    0    27-6        27
2    „Колос” (с. Павлівка)        8    5    1    2    19-10        16
3    Красне (с. Красне)        9    5    0    4    18-14        15
4    „Спарта” (с. Лутовинівка)    8    4    3    1    18-11        15
5    „Лан” (с. Шенгури)        9    4    2     3    25-17        14
6    „Динамо” (м. Кобеляки)    8    4    1    3    22-16        13
7    Іванівка (с. Іванівка)        8    3    2    3    19-20        11
8    Др. Гребля (с. Др. Гребля)    8    3    1    4    16-17        10
9    Дашківка (с. Дашківка)        7    2    0    5    8-18        6
10    „Спарта” (смт. Білики)        8    1    3    4    12-19        6
11    „Спартак” (с. Рибалки)        7    1    2    4    13-23        5
12    „Бутенки – 1” (с. Бутенки)    7    1    2    4    8-20        5
13    „Дніпро” (с. Світлогірське)    9    1    1    7    11-25        4

Турнірна таблиця  (ІІ  ліга)
        Команда            І    В    Н    П    М        О
1    „Будекспрес” (м. Кобеляки)    8    6    1    1    45-7        19
2    Котовське (с. Котовське)    8    6    1    1    33-12        19
3    Радянське (с. Радянське)    8    6    0    2    29-18        18
4    „Оріль” (с. Канави)        9    5    1    3    21-22        16
5    Орлик (с. Орлик)            9    4    3    2    31-15        15
6    Кірове (с. Кірове)            8    3    3    2    14-19        12
7    „Араг” (с. Чорбівка)        8    3    2    3    24-18        11
8    Сухинівка (с. Сухинівка)    7    3    0    4    27-24        9
9    Озера (с. Озера)            7    3    0    4    16-12        9
10    Василівка (с. Василівка)    8    1    3    4    16-21        6
11    «Воднік» (с. Вільховатка)    6    2    0    4    11-31        6
12    „Бутенки – 2” (с. Бутенки)    8    2    0    6    13-32        6
13    „Нива” (с. Бродщина)        8    0    0    8    7-57        0
 
Анонс
26  червня  відбудуться  матчі Х туру  чемпіонату  та  першості  Кобеляцького  району  з  футболу,  в  якому зустрічатимуться  такі  пари  команд:  (І ліга)  \”Спарта\” Білики – Красне,  Дашківка – \”Динамо\” Кобеляки,   \”Колос\” Павлівка – \”Лан\” Шенгури,  \”Спартак\” Рибалки – \”Бутенки-1\”,  \”Дніпро\” Світлогірське -\”Спарта\” Лутовинівка,  Др. Гребля – Іванівка;  (ІІ  ліга)  Василівка – \”Нива\” Бродщина, \”Бутенки-2\” – Вільховатка,  Озера – Радянське,  \”Араг\” Чорбівка – Котовське,  Кірове – \”Будекспрес\” Кобеляки,  Орлик – Сухинівка.  Початок  матчів  о  18  год.  30 хв.

30  червня  відбудуться  матчі – відповіді  1/8 фіналу  кубка  Кобеляцького  району  з  футболу  в  яких  зустрічатимуться  такі  пари  команд:  Кірове – «Колос» Павлівка,  Дашківка – Василівка,  «Бутенки – 2» – «Будекспрес» Кобеляки,  «Динамо» Кобеляки – «Спартак» Рибалки,  Вільховатка – Др. Гребля,  «Спарта» Білики – Іванівка.  Початок  матчів  о  18 год. 30 хв.

Погода