Новини - 21-04-2009, 02:04 - sasa 112

Киянин із харківським минулим…

Киянин із харківським минулим…

Арбітром півфінального поєдинку між «Металістом» та «Ворсклою» буде киянин Олег Деревинський. Що цікаво, найкращі роки своєї футбольної кар’єри він провів у складі «Металісту»…

З «Металістом» Деревинскьий 1988 року виграв кубок СРСР – найкращий результат команди у радянський період. Загалом же захисник харків’ян провів за «Металіст» понад 100 матчів. Однак із часом почав займатися арбітражем і змінив харківську прописку на столичну. Отримав арбітра національної категорії. І з 2005 року обслуговує матчі найвищого рівня.

Шляхи «Ворскли» і Деревинського перетиналися шість разів: п’ять разів у чемпіонаті України і один раз у кубку. Що цікаво тричі він судив матчі за участю харківських команд: раз «Металіст» та двічі «Харків».

Перший поєдинок «Ворскли», який обслуговував Деревинський стала гра 7 серпня 2005 року. В Одесі полтавці зустрічалися з «Чорноморцем». Гості виявилися сильнішими – 2:1. Деревинський призначив у ворота одеситів пенальті, яке реалізував Єпуряну на 54 хвилині. Крім того показав по одній жовтій картці суперникам, а нашого захисника Мелліті вилучив з поля на 62-й хвилині.

Наступне побачення «Ворскли» і Деревинського відбулося через тиждень. 13 серпня 2005 року він судив матч 1/32 фіналу Кубка України «Єдність» Плиски – «Ворскла. Полавці, легко перемогли друголіговий колектив – 3:0, а Деревинський обмежився одним «гірчичником» у наш бік.

26 серпня 2006 року Деревинський обслуговував поєдинок у Харкові між місцевим футбольним клубом і «Ворсклою». Гра завершилася перемогою господарів – 3:2. Київський рефері призначив по пенальті в кожні ворота (полтавці, на відміну від харків’ян, своїм шансом не скористалися) та показав 5 карток (3 – нам, 2 – суперникам).

23 травня 2007 року Деревинський був гостем у Полтаві на матчі з «Металістом». Гра принесла нічийний результат – 2:2. А киянин призначив пенальті у ворота «Ворскли», яке реалізував Рикун та показав шість жовтих карток (2 – нам та 4 – «Металісту»).

І ще два поєдинки київський арбітр провів минулого року. 26 квітня він провів матч «Харків» – «Ворскла», який закінчився перемогою полтавців – 3:0. Дії Деревинського: пенальті у ворота «Харкова» (його реалізував Цуррі) та три жовті картки (1+2).

Останній поєдинок «Ворскли» який судив Деревинський відбувся 4 жовтня у Львові. Нульовий матч «Карпати» – «Ворскла» (4 жовті картки: 1+3).

Цього сезону Олег Деревинський провів 8 матчів Прем’єр-ліги. Показав 32 жовті та одну червону картки. Призначив чотири пенальті.

Варто додати, що допомагатимуть арбітру в полі будуть асистенти Станіслав Боклажко та Олександр Якименко (усі – Київ). Делегат ФФУ – Іван Гайворонський (Донецьк). Інспектор – Сергій Татулян (Київ).

Погода