Останні новини - 10-05-2013, 07:05 - sasa 131

Кінець безпрограшної серії Ворскли і повернення Янузі на поле

Молодіжний склад Ворскли провів свій черговий матч

Підопічні Володимира Прокопиненка приймали на своєму полі донецький Металург. До цього матчу біло-зелені не програвали в 11 матчах поспіль і в разі перемоги могли претендувати на третє місце в турнірі молодіжних команд. Однак, гості, в складі яких на поле вийшло декілька гравців основи, впевнено перемогли Ворсклу ― 3:0 і таким чином перервали чудову серію дубля, яка тяглася ще з листопада минулого року.

Цікаво, що в цьому матчі в основі молодіжного складу на поле вийшов албанський нападник ворсклян Ахмед Янузі. Нагадаємо, що Янузі отримав травму на останніх зборах у Туреччині і до цього часу лікувався. Це була перша гра албанця за ворсклян на весні цього року. Як зазначав сам нападник в одному з інтерв\’ю, найвірогідніше за все, що він цього сезону вже не з\’явиться на полі в складі біло-зелених. Однак поява в складі молодіжки Ворскли ― гарний знак, що форвард може ще повернутися на поле в заключних матчах сезону. Сьогодні Ахмед провів на полі весь перший тайм, а по перерві був замінений.