Останні новини - 12-02-2010, 11:02 - sasa 105

Колишній прес-аташе «Ворскли» потрапив у біду

Колишній прес-аташе "Ворскли" потребує допомоги.
Колишній прес-аташе «Ворскли» потрапив у біду

Біда трапилася з нашим колегою — відомим полтавським журналістом, колишнім прес-аташе «Ворскли» Олександром Бородаєм. Перенісши інсульт, Олександр перебуває в комі і потребує коштовного лікування.

Олександр Бородай працює в журналістиці понад тридцять років. Був одним з перших ведучих на телеканалі ЮТА, коли тільки зароджувалося регіональне телебачення. Тривалий час працював у газеті «Вечірня Полтава». Найбільше відомий як професійний спортивний оглядач. Багато людей знають Олександра як комунікабельну й ерудовану людину. В кінці 90-х років Олександр працював прес-аташе «Ворскли». На нашому сайті він відомий за серією публікацій «Четвертий похід у Європу».

Сьогодні родині Олександра дуже важко морально і матеріально, адже кожен день перебування у лікарні коштує дорого. Тож, звертаємося до колег і всіх, хто знає Олександра Бородая особисто чи за його журналістською роботою й може допомогти, з проханням про таку допомогу. Родина Олександра Бородая буде вдячна за будь-яку участь у його долі.

Телефони дружини Маргарити Олександрівни:  067-539-49-80, 53-24-15.

Телефон доньки Марії: 095-420-01-72.

На фото: Олександр Бородай (зліва) під час однієї з прес-конференцій

Погода