Аматори - 30-09-2010, 03:09 - sasa 198

Колишній ворсклянин зупиняє \”Нове життя\”

Відбулися матчі-відповіді чвертьфінальної стадії змагань аматорського кубка України

«Нове життя» після поразки в Карлівці слов’янському «Словхлібу» – 0:1, мали ще шанси поборотися за вихід до півфіналу, але для цього машівчанам потрібна була перемога. Тривалий час рахунок був рівним з моментами біля обох воріт, але на 68-й хвилині господарі забили, як виявилося пізніше, єдиний і переможний гол. Відзначився колишній футболіст полтавської «Ворскли» початку 2000-х Денис Соколовський.

Таким чином, «Нове життя» припинило виступи в кубка на чвертьфінальній стадії змагань. А ось «Словхліб» разом з командами «Берегвідейк» (Берегове), «Мир» (Горностаївка) та ФК «Путрівка» продовжить боротися за перемогу в кубку, переможець якого зіграє наступного сезону в основній сітці національного кубку.