Міні-футбол - 12-02-2010, 03:02 - sasa 53

Команди периферії підкорюють обласний центр

Команди периферії підкорюють обласний центр

Цьогорічна відкрита першість ПЗМС збільшила не тільки кількість команд, але й географію.

Зокрема, крім команд з обласного центру, виступають колективи з інших районів Полтавщини, а дехто, навіть, двома складами. Особливо в цьому досягли успіху футболісти “Нового життя” з села Андріївка, що на Машівчині. Дві команди цього села “Нове життя” та “Андріївка” потрапили не тільки до числа найсильніших, але й мають усі шанси поборотися за перемогу в турнірі. Крім того, успішно грає в турнірі й команда “Дальні острови”, яка представляє Селещину. Отже, можна сказати що команди з периферії підкорюють обласний центр.

Олександр Данильченко, директор команди «Нове життя», для участі в цих змаганнях ропозділив своїх гравців на два колективи: «Нове життя» та ФК «Андріївка». У складі першої переважають легіонери, гравці з Полтави, у ФК «Андріївка» грають ті, з кого фактично починалося «Нове життя», розповідає районна газета “Промінь”.

Це було зроблено для того, аби ніхто не сидів на лавці запасних, всі могли потренуватися у чудовому спортзалі склозаводу. Хоча фінансово Олександру Івановичу довелося зробити два вступних внески, оплачувати відрядні, транспортні та інші витрати.

Ще один потужний колектив із Машівського району — «Дальні острови». Команда значно посилила склад, віднедавна за неї виступають кияни, брати Юрій та Сергій Усаковські (вони грали за збірну України із футзалу), а також відомий футболіст Володимир Поліщук.

Дуже красивий і дуже дорогий кубок, що віднині буде перехідним, виготовлений в Італії на замовлення ТМ «Дальні острови» і вручений представником однойменної команди голові правління ВАТ «Полтавський завод медичного скла» Олександру Кудацькому. Кому він дістанеться, дізнаємося вже незабаром. 
Перше місце посідають «Дальні острови» (16 очок), друге — «Нове життя» (12 очок), третє — команда ПЗМС, господарів залу. На четверте претендують аж три команди.

Серед бомбардирів лідирує Вадим Воронченко з «Нового життя». Останні матчі першої ліги відбудуться у суботу, 13 лютого, після неї остаточно будуть визначені володарі перших 4 місць. Вони й розіграють між собою перехідний кубок.

Ольга БЕРЕЗІНА

 

Погода