Останні новини - 28-01-2014, 11:01 - sasa 35

Коньков закликає фанатів не втручатися в політичне протистояння

Коньков закликає фанатів не втручатися в політичне протистояння

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков закликає футбольних уболівальників не втручатися в політичне протистояння в країні.

Про це йдеться в його зверненні уболівальникам, розміщеному на сайті ФФУ.

 

Сьогодні вважаю необхідним звернутися до вас. Нещодавно, даючи інтерв’ю, і в чергове говорячи про аполітичність футболу, я зазначав, що час в країні дуже непростий. І від цього неможливо відхреститися. І мені дуже шкода, що до процесу долучилися вболівальники.

Ще раз наголошую на розмежуванні футболу і політики. Футбол не повинен бути важелем впливу на політичні рішення, навіть у такий складний період. Ніхто не відміняє права будь-якого громадянина на вираження своєї позиції і на свободу висловлювань. Це гарантуєтсься основним законом України − Конституцією. Але, вплутуючи клубні прапори, люди перестають висловлюватись лише від себе. Вони починають виступати не як окремі громадяни, а як фан-угрупування від того чи іншого футбольного суб’єкту.

Наголошую – футбольний вболівальник не повинен бути учасником дій, що призводять до кровопролиття. Тим більше − ставати його ініціатором. Впевнений, що прихильники клубів, як і раніше, проявлятимуть притаманні їм мудрість та розум. Глибоко переконаний у вашій зваженості та розумінні.

 

Нагадаємо, що ультрас Ворскли підтримали Майдан.

Погода