Хокей - 12-03-2012, 06:03 - sasa 204

\”Космос\” програв \”Тиграм\”

Відбувся перший півфінал \”Кубка Динамо\”, що триває у Харкові.

Полтавський \”Кос­мос\” несподівано поступився місцевим \”Тиграм\”, яких на по­передньому етапі переконливо переграв 2:0. Перша половина матчу пройшла за рівної гри. Полтавці двічі виходили вперед, але втримати перевагу не змог­ли. У першому періоді рахунок відкрив Костянтин Нижниченко. За дві хвилини полтавці отри­мали чисельну перевагу, але забити у більшості їм не вдало­ся. Вистоявши дві хвилини у меншості, харків\’яни змогли зрівняти рахунок зусиллями Дмитра Довженка. Кінцівку періоду \”Космос\” знову прово­див у грі п\’ять на чотири, проте скористатися такою нагодою команді Олега Ковальова знову не вдалося. Однак в дебюті дру­гої двадцятихвилинки Дмитро Войко все ж виводить свою ко­манду вперед 2:1. У середині періоду \”Тигри\” вдруге зрівню­ють рахунок і майже одразу за­робляють чергове вилучення. Та гра у більшості того дня у полтавських хокеїстів явно не пішла. За таку недбалість гос­подарі покарали суперника за хвилину до закінчення другого періоду – Сергій Кугаєвський з передачі Олега Кирилюка від­правляє команди на заключну перерву за мінімальної перева­ги харків\’ян 3:2. Майстер-клас гри у більшості господарі про­демонстрували вже на першій хвилині заключного періоду. А за декілька хвилин Віталій До-ленко у меншості спромігся до­вести рахунок до 5:2. Заключну шайбу у матчі глядачі побачили у середині періоду, коли Андрій Попов влучно завершив старан­ня своїх партнерів. Рахунок у серії до двох перемог став 1:0 на користь \”Харківських тигрів\”. Тепер полтавцям конче потріб­но перемогти у наступній грі, яка відбудеться 18 березня на льоду торгово-розважального центру ДАФІ, повідомляє кореспондент \”ПС\” Володимир ХОМІЧ.

Хокей - 02-04-2011, 01:04 - sasa 204

Хокейний клуб “Космос” програв і другу гру у серії за третє місце на кубку “Востока”, який завершився у Харкові.

Наші земляки знову не змогли нічого протиставити команді “Тигри”. Рахунок матчу 7:2 на користь харків’ян. У наших земляків двічі відзначився Юрій Демеля. Таким чином рахунок у серії до двох перемог став 2:0 і “Тигри” здобувають бронзові нагороди турніру.