Останні новини - 05-01-2013, 05:01 - sasa 190

Кравченко дебютував на турнірі Гранаткіна

5 січня у Санкт-Петербурзі стартував традиційний турнір пам\’яті Валентина Гранаткіна, участь в якому бере і збірна України (U18).

У першому матчі підопічні Олександра Петракова зіграли внічию з чеськими однолітками – 3:3.

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, українці повели в рахунку після двох точних ударів із пенальті півзахисника \”Шахтаря\” Артема Габелока – 2:0. Чехи відігралися, але наша збірна знову вийшла вперед – відзначився представник луганської \”Зорі\” Дмитро Луканов. Однак втримати перевагу \”жовто-сині\” не змогли. Шанс вирвати перемогу був у збірної України. На 78-й хвилині матчу півзахисник київського \”​​Динамо\” Євген Чумак не реалізував пенальті.

Варто зазначити, що після переви на заміну вийшов представник \”Ворскли\” півзахисник Дмитро Кравченко. Він провів на полі весь другий тайм.

Склад збірної України: Сарнавський, Качараба (Ткачук, 46), Шевчук, Танковський (Яструб, 77), Луканов (Полегенько, 55), Габелок (КРАВЧЕНКО, 46), Радченко (Завійський, 85), Міранян (Яремчук, 66), Чумак, Сизий, Соболь.

В іншому матчі групи \”А\” збірна Азербайджану обіграла литовців – 3:2.