Волейбол - 02-10-2009, 04:10 - sasa 12

Кубкова сенсація від \”Фаворита\”

Кубкова сенсація від \”Фаворита\”

Чоловіча команда з волейболу – лубненський «Фаворит» чудово розпочав нинішній сезон. Наші земляки, які виступають у вищій лізі, успішно стартували у першому раунді Кубка України і пробилися до другого туру, не зважаючи на те, що їхніми суперниками були два клубу національної волейбольної Суперліги.
У групі «А-3» у Харкові «Фаворит» у першому ж матчі створив найгучнішу кубкову сенсацію. Наші земляки, підопічні тренера Юрія Сосніна, впевнено перемогли – 3:0 господарів майданчика харківську «Юридичну академію» – команду, яка вже двічі володіла Кубком України і чотири рази була призером чемпіонатів України у Суперлізі. У другому матчі лубенці також упевнено здолали опір резервістів «Юридичної академії» – 3:0. А в заключному матчі групового турніру наші земляки програли бронзовому призеру минулорічного чемпіонату України – «Кримсоді» (Красноперекопськ) – 0:3. Посівши друге місце у групі «А-3», «Фаворит» виборов право продовжити боротьбу за Кубок у другому раунді. Матчі другого раунду у двох групах пройдуть 19-22 листопада в містах, які будуть визначені пізніше (можливо, навіть, одна група зіграє в Лубнах). Але вже відомо, що у групі «Б-2» суперниками «Фаворита» будуть: «Будівельник-Динамо-Буковина» (Чернівці), «Імпексагро-Спорт» (Черкаси) і «Локомотив-2» (Харків).
Та другий раунд кубкових змагань відбудеться вже тоді коли команди вищої ліги зіграють спарені матчі перших трьох турів. Лубенський «Фаворит» у першому турі, 3 і 4 жовтня, зіграє два матчі у Чернігові з «Буревісником», а потім, у другому турі, наші земляки, знову на виїзді, гратимуть з «Юридичною академією-2» (Харків), а в третьому турі на своєму майданчику прийматимуть «Локомотив-2» (Харків).
Степан СТАВКОВИЙ

Погода