Аматори - 25-08-2010, 12:08 - sasa 90

Кубок Лубенщини виграв \”Райз-Максимко\”

Кубок Лубенщини виграв \”Райз-Максимко\”

«Райз-Максимко» (Лубни) – «Зеніт» (Калайдинці) 5:0 (1:0).
Голи: Ємець (45), С. Гайдук (46), Петренко (65), Величко (72, 79).
Судді: Ю. Юрченко, А. Василенко, І. Парасіч (усі – Лубни).
Інспектор: І. Юшко (Лубни).
«Райз-Максимко»: Кулик, Ємець, Дробот, М. Гайдук, Морозюк (Міщенко, 75), Стригунов (Сурма, 80), Величко, Петренко, Тютюнник (Портяник), С. Гайдук, Козаченко. Запасний: Запорожець. Тренер: Ю. Тютюнник.
«Зеніт»: В. Мисник (Щербак, 68), Пархоменко, Євдашко, Ю. Мисник, Соколовський (Голубенко, 58), Огар (Баран, 46), Михайленко, Кравецький (Піддубний, 46 (Гриценко, 81), О. Нечипоренко, Д. Нечипоренко, Коваленко (Пашковський, 80).
Кубок Лубенського району. Фінал. 24 серпня. Лубни. Стадіон
«Центральний». 105 глядачів.

Зазначимо взагалі про матч, якого з нетерпінням чекали любителі футболу Лубенщини, що передбачуваної кубкової інтриги у ньому не вийшло. Адже фінал не повинен бути з таким «хокейним» рахунком. Але про все «по порядку». Протягом першого тайму кубкові фіналісти продемонстрували цікавий і видовищний футбол, в якому більше голових моментів біля воріт суперника створила саме команда «Зеніт», складена з більш молодших виконавців. Вже на 15 хвилині гарматним пострілом зі штрафного з далекої відстані досвідченого воротаря і футбольного рефері області Олександра Кулика потурбував Сергій Пархоменко, але страж «рамки» був на висоті. Також міг відзначитися нестримний і молодий Дмитро Нечипоренко, але йому вкотре бракувало точності в завершенні атак. На 21 хвилині граючого тренера номінальних господарів поля Юрія Тютюнника недозволеним прийомом зупиняють у штрафній і пенальті взявся виконувати Сергій Гайдук, але після його «удару» м’яч пройшов повз ворота. За хвилину до перерви вдало замкнув передачу колег по команді Олег Ємець – 1:0 на користь «Максимка». Щойно пролунав свисток арбітра обласної Федерації футболу Юрія Юрченка (до речі, «відсудив» матч без єдиної помилки), як Сергій Гайдук після помилки захисних редутів «Зеніту» вколотив «смугастого» у сітку воріт з близької відстані – 2:0. Після проведених вдалих замін «Райз-Максимко» майже весь другий тайм був господарем кубкового протистояння – команда з Калайдинець після перерви, як кажуть, «посипалася». Два красені-голи в «дев’ятку» провів невтомний Володимир Величко. У черговий раз Кубок дістався «Райз-Максимко». Переможців і фіналістів кубкових баталій нагороджували голова Лубенської райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко і голова районної організації ВФСТ «Колос» Ігор Юшко, організатор змагань. Також призи отримали кращі гравці обох команд. Ними визнані Володимир Величко («Максимко») і Сергій Пархоменко («Зеніт»).

На фото: Команда «Райз-Максимко» – володар Кубка-2010 Лубенського району

Погода