Аматори - 02-08-2010, 10:08 - sasa 40

Кубок розіграють команди першої ліги

Кубок розіграють команди першої ліги

altВідбулися матчі–відповіді 1/4 фіналу кубка Кобеляцького району.

\”Динамо\” Кобеляки – \”Будекспрес\” Кобеляки – 2:0
Василівка – «Колос» Павлівка – 4:0
«Лан» Шенгури – «Спарта» Лутовинівка – 3:5
Др. Гребля «Спарта» Білики ― 5:0

Перші матчі півфіналу, в яких зустрічаються «Колос» Павлівка – «Спарта» Лутовинівка, «Динамо» Кобеляки – Др. Гребля відбудуться в середу 4 серпня, а матчі-відповіді 10 серпня.

31 липня на футбольних полях Кобеляччини відбулися матчі 15 туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу.


Перша ліга
Др. Гребля – \”Дніпро\” Світлогірське – 3:2
Іванівка – \”Спартак\” Рибалки – 2:2
\”Спарта\” Лутовинівка – \”Колос\” Павлівка +:-
\”Бутенки – 1\” – Дашківка – 3:0
\”Лан\” Шенгури – \”Спарта\” Білики – 4:1
\”Динамо\” Кобеляки – \”Авангард\” Жуки – 0:1

Друга ліга
 Орлик – Кірове – 8:1
Сухинівка – \”Араг\” Чорбівка – 1:1
\”Будекспрес\” Кобеляки – Озера – 6:3
Котовське – \”Бутенки – 2\” – 11:0
Радянське – Василівка – 8:2
Вільховатка – \”Оріль\” Канави – 4:1

Турнірна таблиця І ліги
        Команда            І    В    Н    П    М        О
1    „Авангард” (с. Жуки)        13    13    0    0    42-7        39
2    „Спарта” (с. Лутовинівка)    14    8    3    3    31-16        27
3    „Колос” (с. Павлівка)        14    8    2    4    29-18        26
4    „Динамо” (м. Кобеляки)    13    7    2    4    32-24        23
5    Др. Гребля (с. Др. Гребля)    13    7    2    5    28-22        23
6    „Лан” (с. Шенгури)        14    6    3    5    37-29        21
7    Іванівка (с. Іванівка)        14    6    3    5    31-35        21
8    „Спартак” (с. Рибалки)        14    5    4    5    34-33        19
9    Красне (с. Красне)        13    5    1    7    23-31        16
10    „Спарта” (смт. Білики)        14    4    4    6    27-30        16
11    „Бутенки – 1” (с. Бутенки)    14    2    4    8    16-33        10
12    Дашківка (с. Дашківка)        14    2    1    11    11-41        7
13    „Дніпро” (с. Світлогірське)    13    1    1    11    15-37        4


    Турнірна таблиця ІІ ліги
        Команда            І    В    Н    П    М        О
1    „Будекспрес” (м. Кобеляки)    15    12    2    1    72-13        38
2    Котовське (с. Котовське)    14    12    1    1    75-22        37
3    Радянське (с. Радянське)    14    12    0    2    64-27        36
4    «Водник» (с. Вільховатка)    13    8    1    4    41-41        25
5    Орлик (с. Орлик)            15    6    4    5    45-28        22
6    „Оріль” (с. Канави)        14    6    2    6    31-38        20
7    „Араг” (с. Чорбівка)        14    5    4    5    36-28        19
8    Кірове (с. Кірове)            13    6    3    5    30-36        18
9    Сухинівка (с. Сухинівка)    13    5    2    6    39-48        17
10    Озера (с. Озера)            14    4    0    10    26-38        12
11    Василівка (с. Василівка)    14    2    3    9    36-52        9
12    „Бутенки – 2” (с. Бутенки)    14    2    0    12    18-76        6
13    „Нива” (с. Бродщина)        13    0    0    13    11-86        0

Анонс

7 серпня відбудуться матчі 16 туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу. 

Перша ліга. \”Дніпро\” Світлогірське – Іванівка, \”Спартак\” Рибалки – \”Спарта\” Лутовинівка, \”Колос\” Павлівка – \”Бутенки – 1\”, Дашківка – \”Лан\” Шенгури, \”Спарта\” Білики – \”Динамо\” Кобеляки, \”Авангард\” Жуки – Красне, Др. Гребля – вихідна. 
Друга ліга. Кірове – Сухинівка, \”Араг\” Чорбівка – \”Будекспрес\” Кобеляки, Озера – Котовське, \”Бутенки – 2\” – Радянське, Василівка – Вільховатка, \”Оріль\” Канави – \”Нива\” Бродщина, Орлик – вихідний.  Початок матчів о 18 год.

Фото та відео – Олег ДУБИНА
Погода