Матчі - 26-10-2016, 02:10 - Націоналіст 13

Кубок України. «Ворскла» мінімально перемагає в Рівному

Кубок України. «Ворскла» мінімально перемагає в Рівному

«Верес» – «Ворскла» – 0:1 (0:1)

 

«Верес»: Когут, Зозуля, Западня, Кучеров, Білий, Герасимець (Неплях, 38), Борзенко, Орловський, Степанюк, Сергійчук (Коблюк, 86), Козьбан (Сікорський, 73)

 

«Ворскла»: Шуст, Дитятьєв, Чеснаков, Сімінін, Скляр, Кобахідзе (Пердута, 69), Бартулович, Голодюк, Ребенок, Турсунов, Коломоєць (Хльобас, 37, Зарічнюк, 80)

 

Арбітр: Іван Бондар (Київ)

 

Гол: Коломоєць, 34.

 

Попереджені: Орловський, 16, Западня, 30 – Дитятьєв, 36, Скляр, 39, Ребенок, 52.

 

Василь Сачко не став приносити в жертву кубковий матч проти «Вереса». У порівнянні з грою в Одесі в складі полтавців відбулося лише три заміни: місце в воротах зайняв Богдан Шуст, після дискваліфікації в центр захисту повернувся Дитятьєв, а в опорній зоні Кравченка замінив Скляр.

 

Господарі прогнозовано розпочали дуже актвино і вже в періш п’ять хвилин двічі могли забивати. Спочатку м’яч влучив у руку Сімініну і поки всі чекали на рішення арбітра, один з гравців «Вереса» вирішив догравати епізод до кінця, але з близької відстані пробив вище воріт. А через кілька хвилин Шуста підстрахував захисник, вибивши м’яча з порожніх воріт.

 

Поступово «Ворскла» пристосувалася до важкого газрну й почала вирівнювати гру. Найпомітнішим у першому таймі в складі нашої команди був Младен Бартулович. Спочатку хорват небезпечно пробивав зі штрафного метрів з 25-ти – вище. А на 34-й хвилині видав хорошу передачу у штрафний майданчик на Коломойця, який знову, як і в матчі з «Чорноморцем», блискуче розібрався з захисником і воротарем суперника – 0:1. У цьому епізоді, Юрій, на жаль, отримав травму і гру продовжити не зміг. Його замінив Хльобас. Дмитро мав хорошу нагоду відзначитися в доданий до першого тайму час, але з меж штрафного майданчика влучив у поперечку.

 

У другому таймі характер гри не змінився. Багато боротьби й мінімум моментів. Рівняни, яких на бровці постійно підганяв Володимир Мазяр, намагалися тиснути. На 72-й хвилині Непляху не вистачило зовсім трошки, щоб замкнути дальню стійку після скидки головою від Орловського.

 

«Ворскла» у другому таймі попереду створила небагато. Варто згадати невикористану нагоду для удару Кобахідзе з лінії вортарського майданчика, а також удар Бартуловича, після якого м’яч влучив у руку захисника. Але, як і в першому таймі, свисток арбітра промовчав.

 

Ближче до кінця матчу Володимир Мазяр випустив Сікорського і Коблюка. І якщо Сікорський особливих проблем полтавському захисту не створив, то Коблюк мав дві нагоди, щоб врятувати гру для господарів. На 88-й хвилині його навіс-удар з правого флангу став несподіванкою для Шуста, але м’яч трішки розминувся з воротами. А вже в компенсований час «Верес» отримав право на штрафний. Коблюк пробив по центру, Шуст зіграв не дуже впевнено, але з другої спроби м’яч забрав.

 

Полтавці вистояли і зберегли прийнятний для себе рахунок, який і дозволив «Ворсклі» пройти до наступного раунду Кубка України. 

 

Олександр Данник

Погода