Першість Полтавщини - 21-09-2009, 08:09 - sasa 215

Першість Полтавщини. Друга ліга. Група \”А\”
ФК \”Решетилівка\”- \”Зоря\” Гоголеве – 1:0
Сергій Лукаш 44.
Решетилівка. 20 вересня. 15-00,+18С, 150 глядачів.

Календар змагань для ФК \”Решетилівка\” виявився не аби який легкий,поразка вдома від Червонозаводського 2:3,
невдала поїздка до одного із лідерів ФК\”Темп\” Градизьк 4:2, і знову лідер групи \”А\” \”Зоря\” Гоголеве.
Футболісти Решетилівки повинні були реабілітуватися перед своїми вболівальниками,тому на гру з суперником
настрій був що не нає бойовий.

Гра розпочалася з видимою перевагою лідера групи. Атаки одна за одною мов хвилі накочувалися на ворота
господарів. Але на висоті був голкіпер команди Юрій Кулинич. Він вправно керував захисниками і вдало відбивав м\’ячі
які поргожували воротам.Одна із таких атак ледь не закінчилася взяттям,але м\’яч встиг вибити з порожніх воріт захисник
ФК \”Решетилівки\”. Господарі інколи переходили половину поля суперника, але до серйозних наслідків це не призводило,
як кажуть діяли на \”контратаках\”. Одна із них на 44-хвилині першого тайму вивела капітана команди Колісниченка,
майже сам на сам із воротарем Гоголева, та на заваді здійснити удар по воротам став захисник \”Зорі\”, зупинивши нападника
недозволеним прийомом. 11-метровий.Виконувати штрафний взявся Сергій Лукаш (відомий як екс-гравець ФК\”Ворскла\”).
Гол!!!  Що не намагалися вдіяти гості,та у них нічого в першій половині і не вийшло.

А ось другий тайм повністю контролювали мяч господарі поля.Здалося таке враженя що команди помінялися
місцями. Решетилівку такий хід подій влаштовував,гравці спокійно контролювали мяч доходячи до воріт \”Зорі\”,
намагаючись подвоїти рахунок.
     Фінальний свисток арбітра із Кобеляк зафіксував на табло перемогу господарів поля. Отже,головне ще попереду
бородьба продовжується і лідер теж втрачає очки.