Аматори - 14-07-2012, 09:07 - sasa 146

Лідери відпочивають, середняки набирають очки

У середу та четвер відбулися матчі дев’ятого туру першості Полтавського району

Було зіграно всього чотири гри. Матчі ДЮСШ – “Розсошенці” та “Атака-Автотранс” – “Сокіл” було перенесено на 17 та 24 липня відповідно. Роль центрального протистояння туру взяла на себе зустріч у Супрунівці, де місцева “Дукла” приймала “Космос”. Рахунок у середині тайму після індивідуальних дій Капиноса відкрили гості. Проте вже на початку другого тайму дубль Шалака перевернув все з ніг на голову. Особливо видовищним вийшов другий гол Михайла – півзахисник господарів надіслав м’яч у ворота прямим ударом від кутового прапорця. За дванадцять хвилин рахунок знову став нічийним. Голкіпер “Дукли” порушив правила у власному штрафному майданчику і арбітр матчу Олександр Горностаєв вказав на одинадцятиметрову позначку. Вирок чітко реалізував Капинос. Вирішальними у матчі стали останні п\’ятнадцять хвилин гри. Саме тоді господарі повністю перехопили ініціативу, що дало їм змогу довести матч до переможного кінця. “Дукла” ще тричі розписалася у воротах тахтаулівців. Голи на свій рахунок записали Шаповал, Жердєв  та Шалак, який оформив хет-трик. Перші очки у свою скарбничку поклали футболісти з Калашників, які вдома розписали мирову з “Динамо” 1:1.

У четвер “Олімп” на своєму полі приймав “Факел”. Один з претендентів на виліт цього року досить жваво розпочав матч. Вже на шостій хвилині гості були попереду 0:2. Авторами м’ячів стали Прилуков та Горулько. Однак ще до перерви розсошани змогли зрівняти рахунок. На 30-й хвилині відзначився Педяш, а за дві хвилини паритет відновив Передерій. У другому таймі на полі була лише одна команда – “Олімп”. Команда створила щонайменше з десяток гольових моментів, а реалізувала лише чотири. Перемогу господарям принесли удари Віталія Панасенка, Петра Ротаня, Богдана Мелешка та Станіслава Шпигуна.

Усі матчі 9-го туру:

Дукла (Супрунівка) – Космос (Тахтаулове) – 5:2, Олімп (Розсошенці) – Факел (Терешки) – 6:2, Промінь (Ковалівка) – Гренада (Микільське) – 3:2, ТОВ Калашника (Калашники) – Динамо (Божківське) – 1:1