Андріївська команда продовжує боротьбу на п\’ять фронтів – чемпіонат і
області, Кубку України серед аматорських команд, першість Полтави та
першість Машівського району.

Нове життя – Дальні острови – 7:1
Нове життя: Чичкань, Азаров, Сіренко, Неборак, Ротань П., Ротань О., Воронченко, Гришин, Мелащенко, Нечипорук, Синчук.
Запасні: Іванченко, Шостак, Бабанський, Микійчук, Лубенець, Бубнов, Міщенко

У черговому турі суперниками “Нового життя” стала команда “Дальні острови”, яка на даний момент перебуває у середині турнірної таблиці. На правах фаворита андріївські (хоча точніше буде сказати полтавські) футболісти з перших хвилин заволоділи ініціативою у матчі. Вони закрили суперника на власній половині поля і лише зрідка давали можливість перейти центр поля. Однак попереду у Ротанів і компанії мало що виходило – або невдалий останній пас, або невлучний удар. Так тривало до середини тайму, коли навіс з лівого флангу Гришина класно замкнув Мелащенко – Олександр виграв боротьбу у захисника і п’ятою, по неймовірній траєкторії, переправив м’яч у дальній кут. З відповіддю суперник не забарився і впродовж двох хвилин двічі небезпечно пробивав по воротах Чичканя. Спочатку Артур перевів м\’яч на кутовий після удару Клименка, а згодом забрав мяч після несильного удару Михайленка. І одразу ж швидка контраката футболістів у синій формі – Мелащенка не за правилами зустріли у штрафному майданчику і суддя вказав на одинадцятиметровий. Олексій Ротань вправно розвів голкіпера і мяч по різних кутах. Тепер гра “Нового життя” пішла як по маслу. На 31-й хвилині після сольного проходу Мелащенко поцілив у поперечину, а за чотири хвилини Воронченко скористався класною передачею з глибини і довів рахунок до розгромного. Під завісу тайму Мелащенко втратив ще один вигідний момент, щоб забити – але метрів з десяти пробив повз ворота.

Друга половина кардинально не змінила подій на полі. “Нове життя” і далі продовжувало створювати моменти, а “Дальні острови” намагалися скористатися нечисленними контратаками. І треба сказати у них був шанс повернути інтригу в матчі, якби Клименко та Гайдар були трішки влучнішими. А так ряд замін, проведених андріївцями, залишив високий темп їхньої гри. З цим явно не справлялися футболісти “Островів”, які відверто підсіли ще в кінці першого тайму. Наслідок цього провали у захисті, які виникали раз по раз і призводили до гольових ситуацій. Мелащенко віддає на Олексія Ротаня і той увігнав круглого в “дев’ятку”. Через пару хвилин вже сам Олексій виступив у ролі асистента. Він подав від кутового прапорця, де самотній Міщенко переправив м’яч у сітку. Після цього “Островитяни” змогли записати на свій рахунок гол престижу. Його автором став Полянко. Та це було ще далеко не все. Іванченко зі штрафного робить рахунок 6:1, а довершив погром Олексій Ротань, якому асистував Мелащенко. Перед цим ще був нереалізований пенальті. Гайдар заробив “точку” і сам взявся її виконувати, однак переграти Шостака йому не вдалося. М’яч після його удару влучив у стійку. 7:1 – легка перемога “Нового життя”.