- 15-11-2015, 05:11 - sasa 226

\”Ліга Бруклін\”: осінній чемпіон визначиться в останньому турі

15 листопада відбулися матчі передостаннього туру осіннього етапу \”Ліги Бруклін\”.

Господарі майданчика напрочуд легко перемогли міцний \”Аматор\”, який помилився з тактикою на гру, з перших хвилин використовуючи п’ятого польового гравця. За що й був швидко покараний.

\”Авангард\” у видовищному та напруженому матчі здолав опір \”сонячних\”, а УКРОП у супердраматичному поєдинку вирвав перемогу у ПСЖ. Лідер вигравав по ходу матчу 3:0, але журналісти, які грали розкуто та комбінаційно, знайшли в собі сили відновити статус-кво. За хвилину до фінального свистка рахунок був нічийним – 5:5, але остання атака принесла перемогу команді Валентина Горбаньова.

\”Молот\” і \”Атланта\” в очному протистоянні переможця не виявили, а у битві аутсайдерів сильнішим виявився \”Арсенал\”, який здобув свою першу перемогу на турнірі.
8 тур (15.11)
10:00 Бруклін – Аматор – 8:1. 11:00 Авангард – Sun City – 5:3. 12:00 ПСЖ – УКРОП – 5:6.
13:00 Молот – Атланта – 4:4. 14:00 Red Way – Арсенал – 4:12.

Турнірне становище команд:

1. УКРОП – 19 очок (різниця – 64:44). 2. Авангард – 19 (41:26). 3. Sun City – 15 (59:24). 4. ПСЖ – 15 (51:38). 5. Аматор – 12 (46:39). 6. Атланта – 11 (36:33). 7. Бруклін – 10 (39:22). 8. Молот – 8 (40:36). 9. Арсенал – 4 (33:54). 10. Red Way – 0 (20:113).

Матчі заключного туру:

9 тур (21.11)
10:00 Атланта – Бруклін. 11:00 Аматор – ПСЖ. 12:00 Авангард – Red Way. 13:00 Молот – Арсенал. 14:00 Sun City – УКРОП.

Згідно з регламентом змагань, якщо дві або більше команд наберуть однакову кількість очок перевагу матиме та, що має кращі показники в особистих поєдинках.