Стрічка новин - 20-01-2013, 03:01 - sasa 29

\»Іллічівець\» відмовився лікувати свого рятівника в Німеччині

\»Іллічівець\» відмовився лікувати свого рятівника в Німеччині

У футбольному клубі відмовилися відправляти футболіста на операцію, так як влітку у нього закінчується контракт

\"Ігор23-річний півзахисник «Іллічівця» Ігор Тищенко відверто розповів про ситуацію зі своїм переведенням у молодіжний склад і травму, яку в Маріуполі лікували два місяці.

«У Маріуполі поставили на мені хрест. Влітку після зборів Микола Павлов тактовно натякнув, що як би не складалася моя гра, якими б не були показники в тестах, це буде, скажімо так, не найголовнішим. Виходить, хтось інший має більше привілеїв, ніж я? Я з якихось інших причин не підходжу команді, так чи що? І ось після цієї розмови була пропозиція про продовження контракту на покращених умовах. Я відмовився. Аргумент у мене такий, що я хочу грати у футбол, що мені не цікаво сидіти в команді і просто отримувати гроші, що я не хочу в 24 роки ставати бізнесменом — мені рано закінчувати, я хочу рости як професіонал. Після цього мене перевели в молодіжний склад.

Контракт у мене закінчується через півроку. Мене все ще турбує травма, тому заглядати в майбутнє не хотілося б. Мою травму в Маріуполі лікували два місяці, говорили, мовляв, нічого страшного, простий артроз. Потім я їздив до Києва, зробив знімки, і мені сказали, що операція неминуча. Тобто в Маріуполі я просто втратив два місяці. Там же, в Києві сказали, що лікар, який може зробити операцію, у відпустці на кілька тижнів. Тому я підійшов до тренера і запитав, чи можу зробити операцію за кордоном, у Німеччині. Він мені відповів так: «Це ми тебе для когось вилікуємо?». У підсумку, я зробив операцію в Німеччині за свій рахунок. Зараз я тренуюся з молодіжним складом маріупольської команди».

Ігор Тищенко — єдиний клубний вихованець «Іллічівця», який останнім часом зміг пробитися в першу команду. У складі маріупольського клубу Ігор провів 61 матч і забив 10 м\’ячів. У тому числі на рахунку Тищенка гол у ворота київського «Динамо» в травні 2011 року, завдяки якому «Іллічівець» залишився в Прем\’єр-Лізі.

lb.ua

Погода