Міні-футбол - 07-12-2009, 12:12 - sasa 267

Лохвиця міні-футбольна. 2 тур

Цікавий матч відбувся між командами \”Молодь\” і  \”Зірка\”.  Рахунок було відкрито вже на 7-й хвилині – Віталій Федоронько відправив \”шкіряного\” в сітку воріт.  В одній з атак \”Зірки\” воротар заводчан відбив м`яч перед собою, першим на  добиванні виявився Дмитро Коваленко, який сильним ударом зрівняв рахунок. Надалі \”Молодь\” постійно виходила в перед, а \”Зірка\” була в ролі наздоганяючого. За 5 хвилин до кінця рахунок був нічийним – 3:3. В цей момент в гру активно включився один з лідерів команди Віталій Харченко, який за ці 5 хвилин зумів відзначитися хет-триком і влучив в стійку. Слід відзначити злагоджені дії всієї команди, яка другий матч поспіль на останніх хвилинах матчу здобуває важливі перемоги.

2 тур.

Дзета-2 (Лохвиця) – Динамо (Лохвиця) – 4:2 (О. Ковальов – 2, О. Кривко – 2 – Дігтяр, Кравченко)
Молодь (Червонозаводське) – Зірка (Криниця) – 6:3  (Харченко – 4, Федоронько, Куриленко, – Коваленко, Б. Ємець, Свириденко),
Харчовик (Червонозаводське) – ДЮСШ-2 (Лохвиця) – 15:2 (Кононенко – 8, Островський – 3, Синящик – 3, Осіпов – ?)
Дзета (Лохвиця) – Озничі (Вирішальне) – 13:1 (О. Мельник – 4, Грипась – 4, Агекян – 2, Левада – 2, Петренко – ?),
Регал Петролеум (Лохвиця) – ФК Лука – 10:1 (Заліський – 2, Бган – 2, О. Ємець – 2, Опришко – 2, Родімка, Гусак – Кравченко),
Газовик (Сенча) – ДЮСШ-1 (Лохвиця) – 8:2 (Швіндін – 3, Горбатенко – 2, Вертелецький, Хоменко, Герасимук).

Після 2 турів по 6 очок набрали – Харчовик, Регал Петролеум, Газовик, Молодь, Дзета-2.