Товариський матч. Лубни. 16 березня. Стадіон «Торпедо». 65 глядачів.  -2С
Суддя: Ю. Юрченко (Лубни).
ФК «Лубни»: О. Кулик (Жуль), Загоруйко. Шоха (Бабак), В. Кулик (Рева), Василенко (Богомолов), Ювженко (Лозицький), артеменко (Копаніцин), Головко, Бойко (Порощай), Романенко. Тренер: А Гришанович.
ФК «Яготин»: Максимов, Бабич (Єсаян), Сич, Малюга, Пінчук, Стовбчатий, Бабицький, Науменко (Нестеренко), Пивак М. М, Пивак М. А. Тренер: М. Басанець.
Голи: Рева (49, 51), Бойко (87) – Малюга (37), Пивак (86).

Це був перший матч ФК «Лубни» у цьому році у рамках підготовки головної футбольної команди міста Лубни до нового чемпіонату області.

Потрібно підкреслити, що обидва суперники виставили не зовсім основні свої склади, награючи молодь. Не численні лубенські глядачі, які «скучили» за футболом, мали змогу спостерігати за футбольними «пристрастями». І, попри, несприятливій погоді, перше футбольне протистояння вдалося – любителі футболу міста стали свідками п’яти голів.

За домовленістю до Лубен завітав ФК «Яготин», який минулого футбольного сезону посів 12 місце серед 16 команд чемпіонату вищої ліги Київщини. Матч у Лубнах пройшов із перемінним успіхом, в якому лік голів відкрили гості – після помилки захисників господарів відзначився Олександр Малюга.

Після деяких замін тренером лубенців Анатолієм Гришановичем у другому таймі гра ще більше загострилася. І все вирішилося після двох влучних ударів лубенця Ярослава Реви. Який на протязі двох хвилин зумів забити два м’ячі. А завершальний і переможний удар головою завдав луб енець Артем Бойко – 3:2 на користь господарів.