Аматори - 21-06-2013, 11:06 - sasa 85

Лубни і Савинці провели спаринг перед кубком

Лубни і Савинці провели спаринг перед кубком

ФК «Лубни» – «Олімпія» (Савинці) 1:4 (0:4).
Лубни. Стадіон «Центральний». 21 червня. Товариський матч. 183 глядачі. + 25С.
Судді: А. Павлюченко, С. Бортнік, В. Березняк (усі – Лубни).
ФК «Лубни»: Кулик, Романенко (Загоруйко, 46), Козлов, Молдавець (Гончаренко, 46), Макросноп, Отченашенко (Сухонос, 63), Ковтун (богомолов, 81), Лозицький (Бараннік, 46), Панченко (Копаніцин, 46), Ебенгу (Реутов, 46), Ламіне (Бойко, 69). Тренер: А. Гришанович.
«Олімпія»: Цибулько, Безуглий (Осипенко, 46), Стрельцов, Макорін, Величко (Овдієнко, 46), Гришанович (Баштовий, 46), Власенко (Осипенко, 46), Саркіс (Яківець, 46), Бажан (Носенко, 75), Сергієнко (Назаренко, 46), Богиня (Ситник, 46). Тренер: В. Гришко.
Голи: Сухонос (83) – Богиня (4), Сергієнко (19, 45), Ситник (72).

Цей товариський матч був потрібний обом командам. Лубенці готувалися до кубкового протистояння з «Харчовиком» з Червонозаводського, а підопічні наставника «Олімпії» Володимира Гришка пробували свої сили та вміння щоб підкорювати обласні футбольні вершини – чемпіонат області,  «Шишацький Кубок», розіграш Кубку області.

Скажемо так: матч видався класним, в якому у першому таймі відчувалася перевага гостей, які втілили її у забиті голи. Вже на 4 хвилині лубенці «збивають» Юрія Богиню і вдало виконує штрафний Олег Бажан, після удару якого м’яч потрапляє у «дев’ятку» господарів – 0:1. На 19 хвилині зустрічі після проходу досвідченого Дмитра Саркіса гол провів колишній гравець ФК «Лубни» Сергій Сергієнко. І він же вдало відзначився на останній хвилині першого тайму – 2:0 на користь миргородців. І на останні хвилині першого тайму той же Сергій Сергієнко таэквондо «робить» рахунок 3:0 на користь гостей.

Після перерви і численних замін миргородець Анатолій Ситник збільшує рахунок у матчі – 4:0 на користь гостей. І на завершені поєдинку лубенець Руслан Сухонос ставить остаточну крапку у поєдинку, вколотивши «смугастого» з лівої ноги у самісіньку «дев’ятку» – 4:1 на користь досвідченіших гостей.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода