Новини - 13-11-2015, 01:11 - sasa 182

Марк Маркарян переміг у міжнародному турнірі з вільної боротьби

У Херсоні відбувся представницький традиційний турнір з вільної боротьби, присвячений пам\’яті Героя Радянського Союзу Іллі Кулика, в якому виступили борці Полтавщини.

Кращого результату серед наших земляків у першості серед чоловіків досяг Марк Маркарян, який став переможцем у ваговій категорії до 86 кг (17 учасників). Полтавець переміг усіх своїх суперників: Михайла Ісака (Молдова), Богдана Попкова (Бровари), Василя Довгальця (Київ), у фіналі – Романа Кіяшка (Мелітополь).

Ще двом полтавцям – Владиславу Тарану (до 65 кг) та Богдану Прокопенку (до 70 кг) – не пощастило стати призерами міжнародного турніру – вони спочатку програли півфінальні поєдинки головної \”сітки\” змагань, а потім – й півфінали втішного турніру за \”бронзу\”.