Новини - 11-12-2021, 09:12 - admin 5866

Матч ПФК «Львів» – «Ворскла» обслуговуватиме Ярослав Козик

Це буде двадцятий офіційний матч за участю «Ворскли» для рефері з Мукачево.
Матч ПФК «Львів» – «Ворскла» обслуговуватиме Ярослав Козик

Визначилися бригади арбітрів, які обслуговуватимуть матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-Ліги сезону 2021/22.

Зустріч між ПФК «Львів» та полтавською «Ворсклою», яка відбудеться 11-го грудня на стадіоні «Арена Львів» й розпочнеться о 19:30, пройде під наглядом рефері Ярослава Козика з Мукачево. Йому допомагатимуть Валентин Куцев з Києва та Володимир Висоцький з Запоріжжя. Резервний арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький), спостерігач арбітражу – Євген Геренда (Калуш), делегат УАФ – Олександр Каденко (Київ).

Матч ПФК «Львів» – «Ворскла» стане в певному сенсі ювілейним для Ярослава Козика. Це буде двадцята гра за участю полтавців, на якій Козик працюватиме в якості головного арбітра. За суддівства Козика «Ворскла» 9 разів перемогла, 5 разів програла і ще 5 матчів завершила внічию.

Останній раз «Ворскла» і Ярослав Козик зустрічалися недавно, в матчі 15-го туру проти «Маріуполя», який відбувся 21-го листопада цього року. Нагадаємо, що тоді полтавці перемогли з рахунком 5:1.

Погода