Новини - 12-08-2009, 08:08 - Націоналіст 15

Матч з \”Металургом\” під пильним наглядом Іщенка

Матч з \”Металургом\” під пильним наглядом Іщенка

Обслуговувати матч 1/16 фіналу національного кубка між «Ворсклою» і запорізьким «Металургом» довірено київському рефері Ігорю Іщенку.

Варто сказати, що Ігор Іщенко – один з найдосвідченіших українських арбітрів. Зокрема матчі за участю «Ворскли» він обслуговував 22 рази. Із них полтавці здобули 8 перемог, 2 нічиї та 12 програли. Різниця м’ячів 26:31. Зокрема Іщенко тричі судив матчі в Кубку за участі «Ворскли». Останній матч є одним з найбільш пам\’ятних для полтавських вболівальників, адже тоді у матчі-переграванні півфіналу кубка у Полтаві був переможений харківський \”Металіст\”. Нагадаємо, що напередодні того матчу керманич \”Ворскли\” Микола Павлов в одному із інтерв\’ю заявив, що Іщенко є одним із небагатьох українських рефері, діям якого він повністю довіряє.

Сам же рефері показав у матчах за участі полтавців 83 картки: 45 – ворсклянам і 38 – суперникам. Крім того він 6 разів вилучав гравців з поля: по 3 рази футболістів «Ворскли» та їх суперників. 10 разів призначав пенальті: 4 рази пробивали одинадцятиметрові ворскляни (тільки раз реалізували) і 6 разів били нам пенальті (5 – реалізовано).

Допомагатимуть Іщенку в роботі асистенти: С. Соботюк та Г. Бич (обидва з Києва). Резервний арбітр – Ю. Грисьо (Львів). Делегат ФФУ – В. Парадніков (Київ). Інспектор – В. Шевченко (Київська область).

Погода