Бельгія: Міньоле, Аараб(Бентеке 81), Альдервейрельд, ван Гейсігем, Хейгебарт, Бюєн, Мунунга, Вітсель, Лукаку, Карсела-Гонсалес, Муянгі(Кумс 46).

Україна: Каніболоцький, Пашаєв, Матвєєв, Кривцов, Сахневич, Голодюк, Чеснаков, Білий(Віценець 74), Коноплянка, Морозюк(Гармаш 90), Кравець(Федорчук 67).

Голи: Голодюк (36, 73).
Попередження: Аараб(3), Карсела-Гонсалес(5), Морозюк (19), Білий (52), Коноплянка (66).

Перші 20-ть хвилин гри пройшли при досить відчутній перевазі бельгійців, але витиснути з цього щось господарі так і не змогли. Надалі гра поступово вирівнялася і на 36-й хвилині гравець \”Карпат\” Олег Голодюк після подачі кутового Морозюком з близької відстані в падінні проштовхнув м\’яч у ворота. В другому таймі тривала рівна боротьба, в якій більше пощастило українцям. На 73-й хвилині Пашаєв виконав навіс з правого флангу і все той же Голодюк в падінні головою встановив остаточний підсумок матчу. 2:0 – перемога української молодіжки, яка продовжує лідирувати у своїй групі. Увесь матч на досить високому рівні відіграв центральний захисник Олександр Матвєєв з полтавської \”Ворскли\”, якому вдалося нейтралізувати досить небезпечних темношкірих форвардів супернмка. Не загубився на полі і Володимир Чеснаков, який закривав позицію опорного півзахисника.