Матчі - 01-12-2012, 07:12 - sasa 53

Майбутнє \»Ворскли\»

Майбутнє \»Ворскли\»

Ніби й грали нічого в атаці, боролися, але дитяча хвороба — гра в обороні зробили свою справу — 0:2 у матчі з \»Карпатами\»

 

Часом здалося, що Свистун потихеньку починає награвати нову команду з числа тих, хто ще нещодавно грав у молодіжній команді під його керівництвом. Казаков, Курелех, Скляр, Ченбай, Вовченко, Марусич, Рябушко — це і є майбутнє \»Ворскли\»? Хотілося аби воно не було в тумані…

 

Карпати — Ворскла — 2:0

Протокол

 

Такі поєдинки можна назвати типовими для чемпіонату України. При більш-менш рівному класі команд після гола одній з них вона закривається, надаючи можливість супернику атакувати, роблячи ставку на контргру. За таким сценарієм розвивалися події і в матчі у Львові.
 
Поєдинок несподівано розпочався з атак \»Ворскли\», яка вже за перші три хвилини примудрилася подати чотири кутових, проте небезпечних моментів потрібно було чекати досить довго. Гостротою розродилися \»Карпати\», та й то вже в середині першого тайму. Відмінний момент згаяв Гладкий, якого вивів тет-а-тет з Казаковим Кенія. Олександр вже обіграв кіпера, проте м\’яч із порожніх воріт виніс Селін. До цього непогані шанси відзначитися були у Лукаса, а після описаного епізоду і у Кополовця.
 
Гол буквально витав у повітрі і нарешті господарям вдалося його забити. Відзначимо прекрасну комбінацію — Кенія закинув черпаком на хід Худоб\’яку, який увірвався до штрафного майданчика, він грудьми прийняв м\’яч, а потім потужним ударом в упор змусивши Казакова капітулювати.
 
Після перерви ініціатива відійшла до \»Ворскли\», а точніше \»Карпати\» самі її віддали гостям, дозволивши супернику атакувати. Тим не менш, у підопічних Свистуна мало що виходило попереду. Складалося тільки з кутовими, яких за матч \»Ворскла\» подала близько п\’ятнадцяти, однак справжньої роботи Мисаку, ні Янузі, ні Маркоскі, ні Громов з Кривошеєнком підкинути не могли.
 
\»Карпати\» ж забили в одній зі своїх нечисленних після перерви контратак. Кенія знайшов на лівому фланзі Гірського, той прострілив, а Гладкий в центрі штрафного випередив Курелеха, який у перерві замінив Селіна і таким чином дебютував за основий склад \»Ворскли\», і в один дотик переправив м\’яч у ворота. 2:0, і доля матчу була фактично вирішена.
 
За той час, що залишався до фінального свистка, команди більше не змогли порадувати глядачів забитими м\’ячами і небезпечними моментами. На тому й завершили в ігровому плані команди для себе 2012-й рік.

Погода