Матчі - 26-05-2013, 08:05 - sasa 31

Мажорний фінал, мінорного сезону

Мажорний фінал, мінорного сезону

В останньому матчі чемпіонату полтавська команда розгромила одного із аутсайдерів — Говерлу — 3:0. Тим самим Ворскла, обірвала свою безвиграшну домашню серію, яка тяглася ще з листопада минулого року. За підсумками сезону ворскляни залишился на 12 місці.

 

Ворскла — Говерла — 3:0

Протокол

 

В останньому матчі чемпіонату \»Ворскла\» нарешті здобула домашню перемогу, розгромивши \»Говерлу\» 3:0.

Чи то відсутність турнірних завдань, чи то бажання нарешті перемогти на очах рідних уболівальників дозволили Свистуну виставити стартовий склад без \»новачків\» Ребенка, Куценка та Сілюка. Як наслідок – впевнена перемога. Співпадіння?

Місце у воротах уже впевнено посів Непогодов. Даллку, завдяки вилученню у матчі проти \»Металурга\», зміг відкласти для себе відпустку і вийшов у центрі захисту разом із Ткачуком. Правий фланг був за юним Пердутою та досвідченим Кривошеєнком, лівий – за Лагосом та Громовим. В середині поля крутили каруселі Маркоскі, Скляр та Чеснаков. Напружувати захисників відряджено Будника. \»Говерла\» навіть не заповнила повністю вакантні місця у заявці.

Гра розпочалася у невисокому темпі, зумовленому специфікою останнього туру. Власне, футболу як такого було небагато – біганина, боротьба, брак, втрати з поступовою перевагою господарів. І хоча особливо небезпечних моментів не було, варто відзначити хороше загострення від Чурка, та Непогодов впевнено керував захистом, не дозволяючи розгулятися супернику у власних володіннях.

Бажання забити у полтавчан було більшим. Раз за разом намагалися завдати хорошого удару по воротах \»Говерли\» Громов, Будник, Чеснаков, Скляр. Але то сили не вистачає, то вправності, то швидкості, то техніки, то влучності. Впевнено діє на останньому рубежі Надь. Але тиск \»Ворскли\», помножений на задекларовані бажання порадувати уболівальників домашньою перемогою, на останній хвилині тайму дають результат – Кривошеєнко як на блюдечку викотив м’яча під удар Буднику, а форвард полтавчан в один дотик ввігнав кулю в нижній кут воріт! Гол в роздягальню.

Другий тайм суттєвих змін не приніс – відчутна перевага господарів і зовсім \»кислі\» контратаки гостей. Як підсумок – друге взяття воріт. Громов підтримав хорошу комбінацію, віддавши зручний пас на Скляра, а Олександр красиво по дузі відправив м’яч у дев’ятку! Добив аутсайдера Кривошеєнко. Іван технічно розібрався з опонентами у штрафному майданчику і чітко пробив у кут повз голкіпера – 3:0! Розгром.

Вітала футболістів ціла команда привабливих наречених, які позитивно посприяли зворушенню млявої полтавської публіки. Ось на такій мажорній ноті \»Ворскла\» завершила неоднозначний сезон.

Залишається тільки привітати усіх із закінченням чемпіонату і побажати добре відпочити, набратися сил перед новим стартом. Без суттєвого підсилення він може стати для \»Ворскли\» дуже важким.

Віталій Сонікссон

Погода