Останні новини - 09-04-2013, 06:04 - sasa 169

Мазух – дванадцятий гравець Ворскли

Онджей Мазух став дванадцятим гравцем в історії виступів ворсклян у вищому дивізіоніі, який вразив власні ворота. Нагадаємо, що гол чеха на двадцятій хвилині перервав безгольову серію біло-зелених на позначці 567 хвилин.

Гол у власні ворота дніпропетровця став лише третім виїзним автоголом для Ворскли. До нього на власному полі у свої ворота забивали тільки Валерій Шаповалов з Зірки (25 березня 2000 року) та Сергій Білозор із донецького Металургу (16 травня 2009 року).

До цього матчу лише одинадцятьом гравцям вдавалося вразити власні ворота у матчах проти ворсклян, причому шість разів м’яч, влетівший у свої ворота, був вирішальним.

Найчастіше у матчах проти Ворскли у власні ворота забивають гравці Карпат та Таврії – по 2 рази. Причому як у випадку з львів’янами, так і у випадку з сімферопольцями обидва матчі проходили у Полтаві. По одній перемозі святкували гості, а ще одного разу вигравали господарі.  До речі, ще один цікавий факт – протистояння з Карпатами обов’язково завершувалося з рахунком 2:1, а з кримчанами – 3:2.