- 11-08-2010, 09:08 - sasa 256

Мелащенко забиває. \”Нове життя\” грає внічию

Відбулися перші матчі попереднього етапу розіграшу Кубка України серед аматорів.

Полтавщину на цьому турнірі представляє один із лідерів першості області – ”Нове життя” (Андріївка). Перший матч футболісти з Машівського району проводили в Кіровоградській області з командою ”УкрАгроКом” із села Головківка, що неподалік Олександрії. Вже на 7-й хвилині гості зусиллями Олександра Мелащенка відкрили рахунок у матчі. Однак ще до перерви господарі зрівняли рахунок. Гол на рахунку Антона Оганесова. У другому таймі суперники так і не змогли забити. У підсумку нічия ― 1:1.

Матч-відповідь відбудеться 18 серпня в Машівці. Початок о 18 годині. Нагадаємо, що переможець цієї пари в 1/8 фіналі зіграє з однієї з кращих аматорських команд України – ”Єдність-2” із села Плиски Чернігівської області.