- 29-01-2010, 11:01 - sasa 239

Мета – першість Європи

У Кременчуці пройшов чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат у віці до 17 років.

120 спортсменів, які представляли Комсомольськ, Полтаву, Миргород і Кременчук, сперечалися за право представляти нашу область на всеукраїнському форумі дзюдоїстів-кадетів. У восьми вагових категоріях пальма першості дісталася господарям, ще п\’ятеро вихованців місцевих шкіл дзюдо КСЕ «Легіон» і СДЮСШ з дзюдо стали призерами змагань. Переможцями в своїх вагових категоріях стали: Фаріт Курбанов (до 42 кг), Олександр Солоха (+90 кг), Єлизавета Каланіна (+70 кг)  – все «Легіон», Ганна Коваленко (до 44 кг), Христина Чуруканова (до 48кг), Катерина Яровенко (до 52 кг), Дарина Регель (до 57 кг), Діана Кюркчан (до 63кг). Срібні нагороди вибороли: Владислав Ковзан (до 55 кг) та Христина Ричок. Ще три медалі з бронзовим відтінком в активі Владислава Паськевича (до 55 кг), а також Максима Колесника (до 55 кг) і Віктора Пустовалова (до 60 кг).

Завершальний збір перед поїздкою на чемпіонат країни, який відбудеться в Хмельницькому з 17 по 20 лютого, збірна області проведе у Кременчуці. Тут і буде визначений остаточний склад, хоча, як сказав головний тренер збірної Валерій Середа, хто з кременчужан буде в списку, я вже знаю на 99%. Чемпіонат України стане відбірковим етапом для формування збірної країни на першість Європи, яка відбудеться в Чехії на початку літа, повідомляє «Кременчуцький телеграф».