Останні новини - 09-10-2013, 01:10 - sasa 19

Металіст допоміг гравцеві Ворскли

Металіст допоміг гравцеві Ворскли

Біда не вибирає, в чиї двері постукатися. Нещодавно вся футбольна Україна оплакувала півзахисника луганської Зорі Максима Івановича Білого, який передчасно пішов із життя. Тепер за життя доводиться боротися родичці одного з футболістів полтавської Ворскли (із зрозумілих причин, не називаємо прізвище гравця).

Пара готувалася до хвилюючого моменту – одруженню, але коли до весілля залишалася буквально тиждень, дівчина відчула себе погано, а після обстеження їй був поставлений страшний діагноз – рак легенів. А це довге і недешеве лікування. Першими на допомогу товаришеві прийшли футболісти Ворскли та керівники клубу, які оперативно зібрали гроші на лікування. Однак цієї суми виявилося недостатньо.

– Тоді я розповів про цю ситуацію своєму другові Марко Девічу. Навіть не просив грошей, соромно було, а просто поділився нашим горем, – розповів сербський півзахисник Ворскли Йован Маркоскі. – Але Марко настільки близько сприйняв ситуацію, що не тільки сам гроші перерахував, а й футболісти Металіста підключив, завдяки яким потрібна сума була зібрана.

Зараз родичка нашого товариша знаходиться в одній з клінік Ізраїлю, де їй належить зробити хіміотерапія. Дуже сподіваюся, що все буде добре, ми всі дуже переживаємо за неї і бажаємо якнайшвидшого одужання. Також хочу подякувати наших товаришів із Металіста, це дуже великий людський вчинок з їхнього боку, – повідомляє FootBoom.com.

Погода