Новини - 26-10-2015, 11:10 - sasa 198

Микита Гончар завоював \”срібло\” чемпіонату України з плавання серед юніорів

У Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів, в якому виступили плавці збірної Полтавщини.

Кращого результату серед наших земляків досяг полтавець Микита Гончар, який у Харкові завоював срібну медаль на дистанції 50 метрів плавання на спині, з результатом – 28,45 секунди. Крім того, у наймасовішому старті – на 50-метрівці вільним стилем (113 учасників) Микита Гончар фінішував на 7-му місці (24,80 сек.).

Також у чільних десятках юніорського чемпіонату фінішували й інші наші земляки: Єгор Кореньков (Кременчук) був 5-м на 200-метрівці на спині (2:12,63) і 7-м – на 100-метрівці на спині (1:02,81). Полтавка Валерія Магеря двічі була 8-ю у плаванні на спині: на 100 метрів (1:10,41) і 200 метрів (2:34,82).  Микита Гупало (Комсомольськ) фінішував 10-м на дистанції 400 метрів комплексного плавання (4:59,07).

В естафетній програмі юніорського чемпіонату України до чільної десятки команд двічі змогла увійти тільки дівоча збірна Полтавщини: у комбінованій естафеті 4х100 метрів (В. Магеря, А. Іванова, А. Новосьолова, В. Приходько) – 9-е місце (4:56,21) та естафеті 4х100 метрів вільним стилем (В. Приходько, В. Магеря, Н. Подопригора і А. Новосьолова) – 10-е місце (4:25,79).

У командному заліку юніорського чемпіонату України з плавання збірна Полтавщини посіла 12-е місце, набравши загалом 2097 очок.