Молодь Ворскли ледь не перемогла Алієва і Ко

Молодіжний склад Ворскли в Києві зіграв внічию з Динамо, в складі яких вийшли на поле Алієв, Бойко, Лукас, Мілевський, Кравець.

Динамо – Ворскла -2:2

Протокол матчу

Рахунок у матчі відкрив Кунєв. Павлик прорвався правим флангом, завів м\’яч у штрафну і віддав у центральну зону на Кунєва, який набігав із глибини. Роман ударом сходу метрів з 12-ти вколотив м\’яч у сітку.

У другому таймі флангова атака \”Ворскли\” закінчилася прострільною передачею з лівого флангу у виконанні Марусича, оборона киян у цій ситуації адекватно зреагувати не зуміла, і м\’яч долетів на дальнью штангу, де фактично порожні ворота розстріляв Яременко, який тільки-но вийшов на заміну – 0:2. Цікаво, що через кілька хвилин Яременко міг оформити дубль і зробити рахунок 0:3, але Бойко з великим трудом зміг парирувати його удар.

Лише після того, як рахунок став 0:2, господарі забігали і досить швидко відновили рівновагу. Спочатку відзначився Кравець, а через шість хвилин свій гол забив Цуріков. Отже, у підсумку бойова нічия – 2:2.