Останні новини - 28-06-2012, 11:06 - sasa 298

Молодь \”Ворскли\”: нічия в Дніпропетровську

На навчально-тренувальній базі футбольного клубу «Дніпро» молодіжний склад полтавської «Ворскли» зіграв з дніпропетровськими однолітками.

Гра вийшла дуже цікавою і насиченою моментами. Рахунок відкрили вже по закінченню перших 10 хвилин. Марусич у штрафному майданчику розібрався з трьома захисниками і закотив м\’яч із двох метрів у ворота – 0:1. У першому таймі ще три шанси відзначитися були у Вовченка, але молодому нападнику трохи не пощастило. А ось гості змогли зрівняти рахунок у кінці першого тайму – 1:1.

У другій половині гри на поле вийшли переважно ті хлопці, які знаходяться в «дублі» на оглядинах. І знову проходить близько 10 хвилин тайму – і гол. Цього разу з кутового відзначився один з молодих захисників «Дніпра» – 2:1. Але ще за 10 хвилин Вовченко також після кутового, зміг реабілітуватися за три нереалізованих моменту. 2:2 – результативна нічия, повідомляє прес-служба ворсклян.