Матчі - 15-02-2010, 07:02 - sasa 216

Молодь “Ворскли” теж виграла в австрійців

Після матчу основи, яка ранком обіграла представника другого австрійського дивізіону “Граткорну” – 2:1, свій матч з австрійцями, зіграв і молодіжний склад.

Як і основа, молодіжний склад теж виграв, але вже у резерву “Граткорну”. Причому рахунок матч був більш переконливим — 3:1. Рахунок у грі відкрили суперники на 26-й хвилині, але вже до перерви полтавці відновили рівновагу. Відзначився Потапенко, який вийшов сам-на-сам із голкіпером австрійців. У другому таймі захисники “Граткорну” порушили правила проти Цибулька і арбітр призначив пенальті. Покарання вправно виконав Момот — 2:1. А підсумковий результат встановив Вечурко, який після навісної передачі першим був на м\’ячі.

Ворскла (стартовий склад): Казаков, Бацула, Ільчиш, Зоря, Курелех, Пердута, Марусич, Вечурко, Проценко, Потапенко, Кунєв.