Мотобол - 26-10-2015, 02:10 - sasa 23

Мотобольний чемпіонат України вперше в історії завершиться останнім в Європі

Мотобольний чемпіонат України вперше в історії завершиться останнім в Європі

31 жовтня відбудеться останній матч чемпіонату України з мотоболу \»Нива\» (Вишняки) — \»Колос\» (Нові Санжари) — це буде останній офіційний матч національного чемпіонату в усіх європейських країнах.

Уже визначені чемпіони в усіх мотобольних країнах Європи. 24 жовтня завершився передостанній (за хронологією) національний чемпіонат — Німеччини, в якому у суперфіналі мотобольної Бундесліги \»Убштат-Вайер\» переміг \»Пуму\» (Куппенхайм) — 8:1. У цьому сезоні у кількох матчах у складі \»Пуми\» грав наш земляк, вихованець вишняківської \»Ниви\» Володимир Сосницький, який допоміг цій команді вийти до фіналу. Після суперфіналу у місті Убштадт-Вайер відбулося офіційне вручення нагород переможцям чемпіонату — із салютами та феєрверками.

\"Мотобольний24 жовтня. \»Убштадт-Вайер\» — чемпіон Німеччини

 

Цікаво, а коли вручать золоті медалі чемпіонам України — \»Ниві\»: 31 жовтня у Вишняках чи — за старою традицією — на початку наступного року?

Тим часом у Франції також 24 жовтня вже встигли визначити навіть переможця \»Трофі де Чемпіонс\» (мотобольного Суперкубка країни), який завершився сенсаційно. Цьогорічний чемпіон Франції \»Вужокур\» програв команді СУМА (Труа), яка була 8-ю у чемпіонаті — 5:6.

У мотобольній Європі вже всі трофеї знайшли своїх володарів. Останню крапку в мотобольній Європі має поставити завершення чемпіонату України, який уперше в історії офіційно фінішує останнім на континенті. У той же час не слід забувати, що чемпіонат України розпочався також останнім в Європі — лише восени. Та й сам український чемпіонат за участю 5-ти команд пройшов так швидко, що отримав серед уболівальників назву \»осіннього\». На думку деяких уболівальників, з такими темпами в Україні можна проводити одразу три чемпіонати: \»весняний\», \»літній\» та \»осінній\».

В\’ячеслав ДЕРЕВ\’ЯНКО

Погода