Мотобол - 26-10-2015, 02:10 - sasa 16

Мотобольний чемпіонат України вперше в історії завершиться останнім в Європі

Мотобольний чемпіонат України вперше в історії завершиться останнім в Європі

31 жовтня відбудеться останній матч чемпіонату України з мотоболу \”Нива\” (Вишняки) – \”Колос\” (Нові Санжари) – це буде останній офіційний матч національного чемпіонату в усіх європейських країнах.

Уже визначені чемпіони в усіх мотобольних країнах Європи. 24 жовтня завершився передостанній (за хронологією) національний чемпіонат – Німеччини, в якому у суперфіналі мотобольної Бундесліги \”Убштат-Вайер\” переміг \”Пуму\” (Куппенхайм) – 8:1. У цьому сезоні у кількох матчах у складі \”Пуми\” грав наш земляк, вихованець вишняківської \”Ниви\” Володимир Сосницький, який допоміг цій команді вийти до фіналу. Після суперфіналу у місті Убштадт-Вайер відбулося офіційне вручення нагород переможцям чемпіонату – із салютами та феєрверками.

\"Мотобольний24 жовтня. \”Убштадт-Вайер\” – чемпіон Німеччини

 

Цікаво, а коли вручать золоті медалі чемпіонам України – \”Ниві\”: 31 жовтня у Вишняках чи – за старою традицією – на початку наступного року?

Тим часом у Франції також 24 жовтня вже встигли визначити навіть переможця \”Трофі де Чемпіонс\” (мотобольного Суперкубка країни), який завершився сенсаційно. Цьогорічний чемпіон Франції \”Вужокур\” програв команді СУМА (Труа), яка була 8-ю у чемпіонаті – 5:6.

У мотобольній Європі вже всі трофеї знайшли своїх володарів. Останню крапку в мотобольній Європі має поставити завершення чемпіонату України, який уперше в історії офіційно фінішує останнім на континенті. У той же час не слід забувати, що чемпіонат України розпочався також останнім в Європі – лише восени. Та й сам український чемпіонат за участю 5-ти команд пройшов так швидко, що отримав серед уболівальників назву \”осіннього\”. На думку деяких уболівальників, з такими темпами в Україні можна проводити одразу три чемпіонати: \”весняний\”, \”літній\” та \”осінній\”.

В\’ячеслав ДЕРЕВ\’ЯНКО

Погода