- 25-09-2015, 09:09 - sasa 154

Мотоболісти \”Колоса\” програли німецькому \”Торнадо\” – 4:13

Сьогодні, 25 вересня, у місті Кірспе (Німеччина) відбувся міжнародний товариський матч з мотоболу \”Торнадо\” (Кірспе) – \”Колос\” (Нові Санжари, Україна).

Гра завершилася з рахунком – 13:4 на користь німецьких мотоболістів. Перший період завершився з рахунком – 5:1. Після другого періоду господарі вели в рахунку – 8:1. У третьому періоді мотоболісти \”Колоса\” здобули \”локальну перемогу\” – 2:0. Завершальний, четвертий період завершився з такою ж перевагою \”Торнадо\”, як і перший період (5:1). У наших земляків забитими м’ячами відзначилися Серій Пузик (3) і Вадим Кондратенко.

У 2013 році у Стовбиній Долині \”Колос\” також програв \”Торнадо\” у товариському матчі – 4:5. Щойно у Кірспе наші земляки також забили у ворота німецької команди \”свої\” 4 м\’ячі, а ось у свої пропустили набагато більше – 13.