Новини - 05-03-2010, 05:03 - 228
На етапі Кубка світу – без нагород
![На етапі Кубка світу – без нагород](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
Одразу три наші земляки: Геворг Геворгян (Полтава), Андрій Бурдун і Віталій Попович (обидва – Кремнечук) виступили у складі збірної України на етапі Кубка світу з дзюдо у Празі. Але підсумки для них цього разу виявилися невтішними. Уже в перших поєдинках вагової категорії 66 кг Геворгян програв Даміру Іссаханову (Казахстан), а Бурдун – Дмитру Шершаню (Білорусь). Попович (73 кг) у першій схватці переміг Єржана Абдуллаєва (Казахстан), а в другій – програв Кунтеру Ротбергу (Естонія).
Ігор ЧЕРЧАТИЙ
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua