На футбольних полях області

Полтава
Першість міста
Оболонь – Розсошенці – 2:14, Зеніт – Динамо – 5:1, Домінік – Екстраметан – 7:3,
Наша марка – Імпульс – 1:1, Динамо – Домінік – 6:1, Дальні острови – Розсошенці – 4:4, Оболонь – Зоря-Ворскла – 1:6, Імпульс – Екстраметан – 11:3.
Після першого тайму «островітяни» програвали з рахунком 0:4, але знайшли в собі сили відігратися. «Розсошенці» втратили перші очки в сезоні.
Найближчі матчі:
4 серпня.Динамо – Дальні острови (18.00, «Динамо»), Чайка – Домінік (18.00, «Авіатор»).5 серпня.Екстраметан – Оболонь (18.00, «Авіатор»).6 серпня. Розсошенці – Левада (18.00, «Розсошенці»), Зоря-Ворскла – Наша марка (18.00, «Динамо»). 7 серпня. Імпульс – Зеніт (18.00, «Авіатор»).

ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ

Перша ліга
Головний матч першого кола відбувся минулого тижня в Розсошенцях – зійшлися лідер нинішньої першості \”Ювента\” та чемпіон минулого року – ФК \”Розсошенці\”. З перших хвилин номінальні господарі почали доводити, що недарма займають першу сходинку. Вони і відкрили рахунок. Після подачі зі штрафного та скидки партнера м\’яч у ворота відправив Перебийніс. За п\’ятнадцять хвилин рахунок подвоївся. Помилкою захисників ФК \”Розсошенці\” вдало скористався Шевчук і вийшовши віч-на-віч з голкіпером, переправив круглого у сітку. На початку другого тайму рахунок повинен був ставати рівним. Дві поспіль атаки закінчувалися ударами з лінії воротарського майданчика, та обидва рази невдача спіткала гостей. У першому випадку м\’яч пішов вище воріт, а у другому – на заваді став голкіпер. Пристрасті на полі досягли апогею, і на 55-й хвилині номінальні господарі залишилися у меншості. За другу жовту картку поле залишив Загреба. Перевага повністю перейшла на бік \”Розсошенців\”, а \”Ювента\” грала здебільшого на контратаках. Саме в одній з таких атак Брагинець заробив пенальті, який чітко реалізував Олександр Іванченко. Все, на що спромігся чемпіон, так це на гол престижу. Його з пенальті провів Андрій Марченко. Вже у компенсований час повинен був забивати Ященко, та йому забракло влучності. Отож, 3:1 на користь \”Ювенти\”, яка відсвяткувала вже свою десяту перемогу.
Не менш цікавий матч пройшов у Божковому. Там зійшлися сусіди по турнірній таблиці –  \”Динамо\” та \”Олімп\” із Розсошенців. Гості почали матч без розвідки і вже за перші сім хвилин мали забивати щонайменше три м\’ячі. Однак із влучністю у той вечір у них були великі проблеми. До середини тайму гра вирівнялася і вже нагоду відкрити рахунок мали господарі, та на заваді стала поперечина воріт. Одразу по перерві м\’яч все ж побував у воротах \”Олімпу\”. Гол на свій рахунок записав Жидан. Після цього гості заграли жвавіше і в середині тайму Болдирєв зі штрафного зрівнює рахунок. У час, що залишився, команди обмінялися гострими випадами і все йшло до бойової нічиї. Проте з цим був не згодний Токар – за п\’ять хвилин до завершення гри його сильний, а головне – влучний удар підбив підсумок матчу.
10 тур. ФК Ювента (Розсошенці) – ФК Розсошенці – 3:1, Сокіл (Степне) – ФК Факел (Терешки) – 1:2, Динамо (Божкове) – Олімп (Розсошенці) – 2:1, Космос (Тахтаулове) – Гренада (Микільське) – 0:2, ФК Колан (Мачухи) – Джерело (Супрунівка) – 1:3, Вікторія (Головач) – Колос (Нижні Млини) – 3:2.
Друга ліга
Головною подією звітного туру стала зміна лідера. Гожулівська \”Атака\” на своєму полі програла ФК \”Калашники\” 2:3. Цим скористався їхній головний переслідувач – \”Кристал\”, який на своєму полі переміг \”Злагоду\” 6:3. Ще ближче до лідерів наблизився \”Прайд\”, і тепер різниця між першим та третім місцем – усього один пункт.
14 тур. Авангард (Минівка) – Ворскла (Кротенки) – 2:0, Прайд (Тростянець) – ФК Куликове – 4:2, Дружба (Мачухи) – Промінь (Ковалівка) – 2:3, Атака (Гожули) – ФК Калашники – 2:3, Кристал (Залізничне) – Злагода (Кірове) – 6:3, Метеор (Івонченці) – Імпульс (Ватажково) – 4:3.

Перша ліга
Дніпро (Світлогірське) – Бутенки – 2  -+:-, Спарта (Білики) – Іванівка – 5:2, Радянське – Чапаєве-ОПТ – 1:7,  Лан (Шенгури) – Колос (Павлівка) – 2:1,  Динамо (Кобеляки) – Дашківка – 1:0, Бутенки-1 – Спарта (Лутовинівка) – 3:2.
Друга ліга
Озера – Араг (Чорбівка) – 0:5, Василівка – Авангард (Жуки) – 0:1, Сухинівка – Нива (Бродщина) – 8:0, Красна – Оріль (Канави) – 3:1.
 1   Авангард  Жуки                           14   11   3   0   41-15   36
 2   Котовське                           14   11   0   3   47-15   33
 3   Будекспрес Кобеляки                          14   10   1   3   51-22   31
 4   Красне                              15   10   0   5   58-32   30
 5   Кірове                               13    8    1   4   30-18   25
 6   Орлик                               14    7    1   5   24-33   22
 7   Сухинівка                           14    6    3   5   39-21   22
 8   Чорбівка                              15    6    2   7   39-41   20