- 16-03-2011, 06:03 - sasa 233

На призи Юрія Білонога

У Сумах пройшли змагання з легкої атлетики за участю зарубіжних спортсменів серед учнів ДЮСШ на призи Олімпійського чемпіона Юрія Білонога.

У престижному традиційному легкоатлетичному турнірі вели боротьбу юні спортсмени з усіх областей України, а також з Росії і Білорусі – всього 52 команди. Полтавщину на змаганнях представляли легкоатлети з Гребінки, Лубен та Миргорода. Найкраще в Сумах виступили учні Лубенської ДЮСШ. Шістнадцятирічна лубенка Валерія Зіненко, яку тренують Олексій Баляшкін і Олексій Гончар, здобула дві золоті нагороди з бігу на своїх «коронних» дистанціях – 800 (2.23.21)  і 1500 (4.49.57) метрів. Учениця ЗНЗ № 2 Ірина Завгородня (тренер Марина Якуба) стала третьою на біговій дистанції у 400 метрів і четвертою на двохсотметрівці. У естафеті серед юнаків (4 Х 200 метрів) лубенська команда у складі Андрія Щербини, Віктора Гребенюка, Олексія Кириченка і Андрія Василенка посіла четверте місце. Їх тренує Олексій Баляшкін. Вихованка тренера Гребінківської ДЮСШ Володимира Чернявського Анастасія Рубан виборола дві «бронзи» у стрибках у довжину і висоту.