Матчі - 14-12-2010, 03:12 - sasa 193

На що здатна молодь \”Ворскли\”?

Зимова перерва – час, коли футболісти можуть відпочити від турнірних баталій. Кожен планує відпустку на власний смак. Хтось змінює холодну погоду на сонце Еміратів, Туреччини чи Єгипту, хтось повністю присвячує себе сім\’ї, а хтось продовжує ганяти маленького м\’яча, але вже у закритому приміщенні. Одним словом, це час, коли кожен може проаналізувати свою гру, зробити правильні висновки і наступного року вийти на новий рівень гри.

У свою чергу міжсезонна пауза є гарним моментом, аби підбити підсумки осінньої частини першості, виділити кращих, посварити гірших, провести аналіз гри команди в цілому.

Молодіжний склад \”Ворскли\” завершив перше коло чемпіонату на четвертому місці. Та це далеко не та вершина, на якій треба зупинятися юним ворсклянам. Вище за наших футболістів у турнірній таблиці лише явний фаворит турніру – дубль донецького \”Шахтаря\”, а також \”Дніпро\” та харківський \”Металіст\”, який у порівнянні з іншими колективами чільної п\’ятірки має гру в запасі. Відзначимо, що з усіма цими колективами підопічні Сергія Свистуна грали на рівних. У Донецьку \”Ворскла\” зіграла внічию. У домашній грі проти дніпропетровців наші хлопці володіли перевагою та мали декілька непоганих нагод, щоб відзначитися, проте пані Фортуна відвернулася від команди. А харків\’яни вирвали перемогу лише у компенсований час.
Такі результати не можуть не тішити, і якщо у весняній частині футболісти покращать свої результати, то цілком можуть розраховувати й на нагороди.
4 місце. 31 очко. 19 ігор, 9 перемог, 4 нічиї, 6 поразок, різниця м\’ячів 30-23.

Гвардійці

Бацула – 19 матчів, Василенко, Пердута, Ткачук – по 18, Бараннік, Дулуб – по 17.

Бомбардири

Бараннік – 8 м\’ячів, Тимченко – 6, Чичиков, Кравченко – по 3.

Коли забивали і коли пропускали

Тридцять м\’ячів, забиті ворсклянами у дев\’ятнадцяти матчах, майже рівно розподілилися між таймами. У перші сорок п\’ять хвилин Ворскла забила 16 голів, а після перерви – 14. Пропускали ж також приблизно однаково. У першому таймі 11 м\’ячів, а у другому – 12.
Найкраще полтавці проводили останню п\’ятнадцятихвилинку матчу, коли суперник пропускав 8 разів, а найгірше грали в останні чверть години першого тайму.

Забивали
Хвилина 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90
Голи 6 4 6 1 5 8

Пропускали
Голи 3 3 5 4 4 4

Пенальті

Наша команда чотири рази здобувала право на пробиття 11-метрового штрафного удару. Три удари були влучними (по разу відзначилися Тимченко, Момот та Бараннік), а ще одного разу Тимченко не зміг переграти голкіпера. У свою чергу суперник тричі бив з \”точки\” і всі три рази – вдало.

Де і як грали

Кожна команда левову частку очок здобуває у грі вдома. Не є винятком і полтавчани, які з дев\’яти домашніх матчів здобули 6 перемог, одного разу зіграли в нічию і два рази програли.

Трішки гірше команда грала у гостях. З 10 проведених матчів на виїзді, здобутки ворсклян дорівнюють трьом перемогам та чотирьом поразкам, а ще тричі фінальний свисток фіксував нічию.

Найкращий матч

Найкращим матчем є домашня перемога над запорізьким \”Металургом\” з рахунком 5:0, коли наші футболісти розібрали захист металургів на частини. Не менш яскравою виявилася перемога над київським \”Динамо\”.

Найгірший матч

Тут хоч відбавляй. Усі три крупні поразки команди у першій частині чемпіонату претендують на звання найгіршої. Та якщо два матчі у Києві та Маріуполі можна списати на виїзний статус, то перше побачення у новому сезоні з рідними уболівальниками і ганебні 1:4 від \”Іллічівця\” – дійсно найгірший матч.

Найкращий гравець

Олег Бараннік – найкращий бомбардир клубу – став справжнім відкриттям команди у осінній частині чемпіонату. Швидкісний форвард був справжнім наконечником атак своєї команди, і як наслідок, вісім забитих м\’ячів – прекрасний дебют у новому клубі.

Символічна збірна першого кола (версія fcvorskla.com.ua):

Олексій Казаков – Роман Кунєв, Євген Ткачук, Валерій Курелєх, Сергій Вовкодав – Ігор Пердута, Віталій Момот, Олексій Чичиков, Андрій Бацула – Олег Баранник, Ігор Тимченко.

Плани на майбутнє

Безперечно, потенціал у команди є. І четверта сходинка не є максимумом, на який здатен колектив. Тому другу частину чемпіонату \”Ворскла\” має провести у боротьбі за нагороди першості. Вже перша офіційна гра у новому році проти \”Металіста\” дасть відповідь на запитання, наскільки готові до нових звершень молоді ворскляни.