Останні новини - 18-02-2010, 11:02 - sasa 222

На стадіоні \”Ворскла\” почнуть боротися зі снігом

На стадіоні \”Ворскла\” почнуть боротися зі снігом

Трохи більше тижня залишається до поновлення чемпіонату в українській Прем’єр-лізі.

Цьогорічна сніжна зима завдала чимало клопоту не тільки комунальним службам та простим людям, але й футбольним стадіонам. Працівникам спортарен доведеться попрацювати в поті чола, аби прибрати сніг із футбольних полів та трибун.

Готується до чемпіонату й полтавський стадіон «Ворскла». На щастя, за календарем, перший матч 2010 року в нашому місті відбудеться 7 березня. Часу аби підготувати достатньо. За словами технічного директора клуба Вадима Дугельного нині на стадіоні зібралося понад 2 тисячі тонни снігу. На самому футбольному полі «біла ковдра» сягає півтора метри. Для того аби вивезти таку кількість снігу клуб попросив у міської влади спеціальну снігоприбиральну техніку на базі військового «ЗиЛу», повідомляє прес-служба ворсклян.

Наразі головна проблема це погода. За прогнозами синоптиків, найближчим часом сніг може знову рясно посипати з неба. Якщо це трапиться, то доведеться двічі, а той тричі прибирати його. Однак, якби там не було, але 7 березня, стадіон «Ворскла» має бути готовим до матчу із запорізьким «Металургом».

Погода