Матчі - 13-11-2012, 09:11 - sasa 280

Нічия на прощання

У заключному матчі 2012 року дев\’ятнадцятирічні ворскляни зіграли внічию 1:1 зі столичним \”Арсеналом\”

U-19. Група 1. Арсенал – Ворскла – 1:1

Незважаючи на те, що обидві команди забили лише по одному голу, рахунок міг бути більше. Ворскляни змогли забити в перші 20 хвилин. Шмиголь виконав простріл, а Олександр Панченко зрізав м\’яч у власні ворота. А вже в кінці тайму підопічні Олександра Омельчука отримали «гол у роздягальню». Подача з правого флангу призвела до капітуляції захисту і Сидоренка. У другому таймі команди сильно старалися забити, але в них це не вийшло. У підсумку – справедлива нічия – 1:1.

Це була остання гра підопічних Олександра Омельчука в 2012 році. Першість U-19 йде на зимову перерву. Полтавська команди після трьох стартових турів у групі сильніших посідає переодстанній рядок у турнірній таблиці. Поновляться матчі вже 2013 року – 20 березня.