- 22-02-2013, 06:02 - sasa 240

Непереможні!

\”Ворскла\” провела останній матч зборів. Біло-зелені перемогли словацьку \”Кошіцю\” – 1:0 і таким чином підопічні Сергія Свистуна у зимову перерву не програли жодного спарингу!. Хочеться лише побажити, аби так само йшли справи і в чемпіонаті, який відновиться за тиждень.

Ворскла – Кошіце – 1:0

Сілюк 28

Ворскла: Долганський, Лагос, Ткачук, Даллку, Пердута, Ребенок, Маркоскі, Чеснаков, Куценко, Сілюк, Громов.

Останній матч проти однієї з кращих команд Словаччини – \”Кошіці\”, \”Ворскла\” провела в наближеному до основого складу. Єдиний гол у матчі було забито на 28-й хвилині. Сергій Сілюк скористався пасом Павла Ребенка і головою забив, як виявилося єдиний м\’яч у зустрічі. Варто зазначити, що поєдинок проходив під дощем. Можливо тому команди створили обмаль гольових моментів.

Отож, непереможна \”Ворскла\” повертається додому, де вже в Полтаві готуватиметься до першого офіційного матчу в новому році проти \”Чорноморця\”. Нагадаємо, що ця гра відбудеться 3 березня в Одесі.