Аматори - 05-10-2010, 12:10 - sasa 13

Непереможний чемпіон

Непереможний чемпіон

На футбольних полях Кобеляччини відбулися матчі  23 туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу, де було зафіксовано такі результати:


Перша ліга
\”Лан\” Шенгури – \”Бутенки – 1\” 1:2
\”Динамо\” Кобеляки – \”Спарта\” Лутовинівка 2:3
Красне – Іванівка 3:2
\”Авангард\” Жуки – Др. Гребля 5:2
Дашківка – \”Спартак\” Рибалки 5:0

Турнірне становище:



І В Н П М О
1 Авангард (с. Жуки) 18 18 0 0 54-14 54
2 Динамо (м. Кобеляки) 21 13 2 6 51-33 41
3 Спарта (с. Лутовинівка) 21 12 4 5 47-26 40
4 Колос (с. Павлівка) 20 10 5 5 43-29 35
5 Лан (с. Шенгури) 22 9 5 8 51-37 32
6 Дрижина (с. Др. Гребля) 20 9 4 7 40-31 31
7 Спартак (с. Рибалки) 22 9 4 9 40-50 31
8 Іванівка (с. Іванівка) 20 8 4 8 43-52 28
9 Красне (с. Красне) 21 8 1 12 33-55 25
10 Спарта (смт. Білики) 20 4 6 10 35-44 18
11 Дашківка (с. Дашківка) 21 4 3 14 22-51 15
12 Бутенки – 1 (с. Бутенки) 21 3 6 12 24-46 15
13 Дніпро (с. Світлогірське) 19 3 2 14 20-50 11

Друга ліга
Радянське – Котовське 5:5,
Вільховатка – \”Будекспрес\” Кобеляки 0:1
 \”Нива\” Бродщина – Сухинівка 1:2
Василівка – Кірове +:-
\”Бутенки – 2\” – \”Араг\” Чорбівка 0:1.

Турнірне становище:



І В Н П М О
1 Будекспрес (м. Кобеляки) 20 17 2 1 86-17 53
2 Радянське (с. Радянське) 22 16 1 5 88-49 49
3 Котовське (с. Котовське) 20 14 2 4 90-40 45
4 Араг (с. Чорбівка) 22 11 5 6 61-35 38
5 Водник (с. Вільховатка) 21 11 2 8 51-49 35
6 Кірове (с. Кірове) 21 10 3 8 43-45 33
7 Озера (с. Озера) 21 9 1 11 47-49 28
8 Оріль (с. Канави) 20 8 2 10 37-48 26
9 Орлик (с. Орлик) 19 7 4 8 59-38 25
10 Сухинівка (с. Сухинівка) 20 7 2 11 47-61 23
11 Василівка (с. Василівка) 21 5 3 13 43-63 18
12 Бутенки – 2 (с. Бутенки) 21 5 1 15 42-86 16
13 Нива (с. Бродщина) 21 0 0 21 12-134 0



Анонс
9 жовтня відбудуться матчі 24 туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу, де зустрічатимуться такі пари команд:
І ліга. \”Лан\” Шенгури – вихідний, \”Бутенки – 1\” – \”Динамо\” Кобеляки, \”Спарта\” Лутовинівка – Красне , Іванівка – \”Авангард\” Жуки, Др. Гребля – \”Спарта\” Білики, \”Дніпро\” Світлогірське – Дашківка, \”Спартак\” Рибалки -\”Колос\” Павлівка
ІІ ліга Радянське – вихідний, Котовське – Вільховатка, \”Будекспрес\” Кобеляки -\”Нива\” Бродщина, Сухинівка – \”Оріль\” Канави, Орлик – Василівка, Кірове – \”Бутенки – 2\”, \”Араг\” Чорбівка – Озера.

Погода