Новини - 20-03-2010, 10:03 - sasa 220

\”Незахімічені\” чемпіони

\”Незахімічені\” чемпіони

13–14 березня в Черкасах відбулися вельми оригінальні змагання з пауерліфтингу, в яких взяли участь двоє кобелячан. В місті козацької слави мірялися силами справжні козаки, які не визнають жодного допінгу, крім каші та м’яса.


Жарти-жартами, але вже мало хто уявляє успіх у будь-якому виді спортивних змагань без застосування фармакології та спеціального екіпірування. Недаремно ж серед знавців спорту побутує сумний жарт про те, що на легкоатлетичних доріжках, штангістських помостах, на футбольних полях між собою змагаються вже не люди, а хімічні лабораторії. Так, нічого гріха таїти, допінг, гормони, стероїди та інша хімія давно стали синонімом слова «спорт». Надто ж — у силових його видах. І часто-густо атлети, які не бажають «хімічитись», стають неконкурентноздатними у змаганнях із тими, хто вживає допінг. Актуальна ця проблема і для пауерліфтингу, виду спорту, в якому атлети змагаються у вправах зі штангою. Саме тому в Україні, як і у всьому світі, створена спеціальна, бездопінгова федерація пауерліфтингу.

У Черкасах змагалися саме атлети, які входять до цієї федерації. Серед 200 «чистих» спортсменів на черкаський поміст вийшли і кобелячани Артем Письмак та Юрій Чернявський. Виступили наші хлопці більш ніж успішно. Чернявський виконав норматив кандидата у майстри спорту, а Письмак став майстром спорту. На двох кобеляцькі атлети завоювали три медалі — золоту, срібну і бронзову за успішні виступи в різних розділах змагальної програми.

«ЕХО з регіону»

Погода