Новини - 16-10-2009, 01:10 - sasa 12

Незамінний Цуррі

Легіонери "Ворскли" у своїх збірних.
Незамінний Цуррі

Завершальні матчі відбіркового циклу до чемпіонату світу, ігри молодіжних команд і товариські матчі збірних не обійшлися без участі шести гравців полтавської «Ворскли».

Албанські легіонери Даллку та Цуррі взяли участь у програному матчі своєї команди проти Швеції. Шкіперія пропустила 4 голи, забивши лише раз, і за підсумками відбору в своїй групі опинилася на передостанньому місці (нижче – тільки Мальта). Обидва захисника провели на полі по 90 хвилин, а Даллку відзначився попередженням. Цуррі ж за підсумками відбору став єдиним гравцем своєї команди, який провів повністю всі матчі на полі. Це – 900 хвилин.

Албанський форвард Ахмет Янузі відзначився голом у ворота молодіжної команди Білорусі. Щоправда, «молодіжка» Албанії все одно програла 4:2.

Македонський півзахисник Філіп Деспотовськи відіграв всі 90 хвилин у товариському матчі своєї збірної проти Катару. Результат матчу – 2:1 на користь балканців.

Менш вдало грали українці. Захисник дубля Олександр Матвєєв відіграв від дзвінка до дзвінка обидва матчі української «молодіжки» – з Бельгією (1:1) і Словенією (перемога 2:0). Діяв номінальний правий захисник на позиції центрбека. Його одноклубник Володимир Чеснаков, вийшов на 5 хвилин першого і на другий тайм у грі зі словенцями, а в попередньому матчі був замінений в перерві. Грав на позиції опорного півзахисника.

В запасі і проти Англії, і проти Андорри опинився правий захисник Григорій Ярмаш. Уже сьогодні на «Ворсклу» очікує гра дублюючих складів проти донецького «Металурга», а завтра команди зіграють основами.

Євген Панін

Погода