- 19-08-2010, 10:08 - sasa 201

\”Нове життя\” без Мелащенка перемагає \”УкрАгроКом\”

Відбувся матч-відповідь попереднього етапу Кубка України серед аматорів.

Андріївське «Нове життя» у Машівці зустрічалося з командою ”УкрАгроКом” із села Головківка Олександрійського району що на Кіровоградщині. В першому матчі наші земляки зіграли внічию 1:1 і перед матчем-відповіддю мали непогані шанси здобути загальну перемогу в двобої. На 33-й хвилині Олексій Ротань з пенальті відкрив рахунок у матчі, однак вже у компенсований арбітром час першого тайму гості зрівняли рахунок. У другій половині все вирішив пенальті, який на 60-й хвилині реалізував знову Олексій Ротань. Таким чином «Нове життя» здобуло загальну перемогу – 3:2 і вийшло до 1/8 фіналу аматорського Кубка країни. На цій стадії машівчани 5 та 9 вересня зіграють з однією з найсильніших аматорських колективів України – «Єдність-2» Плиски Чернігівської області.

«Нове життя» провела матч у такому складі: Замковий, Попов, Ничипорук, Гориславець, Азаров, Воронченко, Гришин, П.Ротань, О.Ротань, Синчук, Зіпунніков. На заміну виходили: Горбаненко, Бабанський, Микійчук.