Аматори - 10-09-2010, 01:09 - sasa 212

\”Нове життя\” зі скрипом проходить в чвертьфінал

Відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу аматорського Кубка України

«Нове життя» із Андріївки на цій стадії змагань зустрічалось з командою «Єдність-2» із села Плиски, що на Чернігівщині. Перша гра в Машівці принесла перемогу команді з Полтавщини – 3:0. А ось у матчі-відповіді в Плисках розпочався з голу Олександра Мелащенка вже на 4-й хвилині гри. До речі, в цьогорічному розіграшу аматорського кубка Олександр забив вже четвертий гол і він серед лідерів бомбардирів. Такий рахунок повністю влаштовував «Нове життя». У другому таймі гості пропустили три голи, однак поразка – 1:3 дозволила андріївцям пройти далі.

«Нове життя» виступало в такому складі: Замковий, Азаров, Ничипорук, Гориславець, Попов, Гришин, Воронченко, П.Ротань, О.Ротань, Мелащенко, Зіпунніков.

Отже, в чвертьфіналі «Нове життя» зустрінеться з командою «Словхліб» (Слов’янськ). Матчі цієї стадії відбудуться наприкінці вересня.